Tyler Posey Yeni Teen Wolf Filmini Doğruladı!

 Tyler Posey Yeni Teen Wolf Filmini Doğruladı!
Digiqole ad

Teen Wolf, gelecek yıl yeni bir filmle geri dönüyor ve biz zevkten uluyoruz!

Variety bu sabah, Teen Wolf’un yaratıcısı Jeff Davis’in Paramount Plus için hit MTV dizisine dayanan yeni bir Teen Wolf filmi yaratmak için imza attığını bildirdi. Davis, 2022’de vizyona girecek olan filmin senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını üstlenecek.

Orijinal kadrodan geri dönecek herkesi tanımıyoruz, ancak en sevdiğimiz Alfa Scott McCall’ın (cinsel açıdan akıcı aktör Tyler Posey tarafından canlandırılıyor) kesinlikle geri döneceğini biliyoruz.

Filmde, Beacon Hills kasabasında korkunç bir kötülük ortaya çıkacak. Filmin açıklamasında, “Kurtlar bir kez daha uluyarak Banshees, Werecoyote, Hellhounds, Kitsunes ve diğer tüm şekil değiştirenlerin gece geri dönmesini istiyorlar” diyor.

“Ama yalnızca Scott McCall gibi bir Kurtadam, artık bir genç olmasa da hala bir Alfa olan biri, hem yeni müttefikler toplayabilir hem de şimdiye kadar karşılaştıkları en güçlü ve en ölümcül düşmana karşı savaşmak için güvenilir dostları bir araya getirebilir.”

Posey, Twitter’da haberi yayınladı ve daha fazla Teen Wolf için yalvaran hayranlarının bir videosunu paylaştı. Video, “Ulumalarınızı duyduk” diyor.

“Ve biz de geri dönüyoruz.”

Dizinin ilk olarak MTV’de yayınlanmasından bu yana ana oyuncuların birçoğu açıldı. 2016’da orijinal dizide yakışıklı Jackson Whittemore’u oynayan Colton Haynes açıldı ve karakterinin altıncı sezonda bir erkek kurt adamla ilişkisi olan açık bir eşcinsel erkek olarak yeniden ortaya çıkmasına neden oldu.

Teen Wolf’un yıldızı Posey’se, cinselliği hakkında giderek daha fazla açılıyor. Posey, trans kadınlarla birlikte olduğunu ve “daha önce erkeklerle takıldığını” açıkladıktan sonra, şu anki partneri kuir müzisyen Phem’in kendisinin de kuir ve cinsel açıdan akışkan olduğunu fark etmesine yardımcı olduğunu söyledi.

Teen Wolf filmi, aynı zamanda Edo Van Belkom’un Wolf Pack kitaplarına dayanan yeni bir kurt adam dizisi yapan, orijinal dizinin yaratıcısı Jeff Davis’in genel anlaşmasının bir parçası. Bu dizi, gizemli bir orman yangınından sonra bir araya gelen ve bir kurt adam ısırması ile birbirlerine bağlandıklarını fark eden bir grup genci takip edecek.

Bu dizide kaç eşcinsel aktör veya karakter olacağını bilmiyoruz, ancak Teen Wolf gibi bir şey olursa, izleyececeğimize eminiz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin