Ünlü YouTuber Tana Mongeau: Etikete İhtiyacım Yok!

 Ünlü YouTuber Tana Mongeau: Etikete İhtiyacım Yok!
Digiqole ad

Tana Mongeau, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaştığı duygusal bir gönderiyle hem LGBTİ+ların Pride ayını kutladı hem de cinsel yönelimi hakkında konuştu.

21 yaşındaki Mongeau, sosyal medya hesabında cinsel yönelimini ve verdiği mücadeleleri birkaç fotoğrafla birlikte 5,4 milyon takipçisiyle paylaştı.

Mongeau, tek bir cinsel yönelimi konusunda kendisine yöneltilen ağır söylemlere şu sözlerle yanıt verdi:

“Hala mücadelemin peşindeyim, kalıplara sokulmaktan nefret ediyorum, insanların benim heteroseksüel olduğumu ve bir kızla birlikteysem bu ilişkime iyi bakmadıklarını söylemelerinden de tiksiniyorum.”

View this post on Instagram

u knew i had a long ass pride post coming 🏳️‍🌈💗 i never thought i’d be brave enough to publicly share my sexuality in the way i do now.. i still struggle with it- i hate the boxes, i hate people telling me i’m straight or discrediting my relationship if i’m with a girl.. but i’m proud to be not only a member but an ally of the LGBTQIA+ community and i’m proud to say i will live my life based on loving people not for their gender but their soul. some people call that pansexuality, everyone calls me bi, i personally don’t find a need to label it all.. love and sexuality is gender less to me & i’m so lucky to have this platform to speak openly about that. also fuck our president for his absolute inhumane ideals toward the lgbtqia community and u better be voting his ass out with me.. it hurts my heart to even be posting about pride knowing that the rights of Trans people were just so sickeningly ripped from them. i will use the way that angers me to fight for change. I LOVE ALL OF U LGBTQIA BABIES, EXACTLY WHO YOU FEEL LIKE INSIDE IS EXACTLY WHO YOU ARE MEANT TO BE 🏳️‍🌈🖤

A post shared by tana mongeau (@tanamongeau) on

 

“LGBTİ+ toplumunun bir ferdi değil aynı zamanda bir dostu olmaktan da gurur duyuyorum. Ayrıca yine aynı gururla şunu söyleyebilirim ki insanların cinsiyetlerini değil onların ruhlarını sevmeyi temel alan bir hayat yaşayacağım. Çoğu insan biseksüel olduğumu, bazıları panseksüel olduğumu söylüyor. Ancak ben cinsel yönelimim için bir etikete ihtiyaç duymuyorum, aşk ve cinsellik cinsiyetsizdir ve ben bu platformda bunu açıkça dile getirebildiğim için şanslıyım.”

Mongeau sözlerine şöyle devam etti:

“Ayrıca Trump’ın LGBTİ+ toplumu için söylediği insanlık dışı sözler umurumda bile değil. Oylar bana gelse daha iyi. Trans bireylerin haklarının ellerinden koparılıp alınması beni ayrıca üzen bir durum. Değişim için her şeyimle varım.

Mongeou, cinsel yönelimini yeni açıklamasına rağmen oyuncu Bella Thorne’la ilişkisinden sonra Youtuber Jake Paul’la görülmüştü.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

45 Paylaşımlar
Paylaş45
Tweetle
Paylaş
Pin