fbpx   .  

Versus Versace Anthony Vaccarello’ya Emanet!

Versus Versace’nin yeni Kreatif Direktörü yetenekli tasarımcı Anthony Vaccarello oldu.

Vaccarello ile tanıştıkları andan itibaren aradığı taze kanı bulduğuna sonsuz inanan Donatella Versace, Versus Versace için genç ve dinamik bir dönemin başladığını da müjdeliyor.

İtalyan modaevi Versace’nin Versus stratejisi, her sezon yeni bir tasarımcıyla iş birliği yaparak bu genç koleksiyonların yarattığı heyacanı zirvede tutmak. Detayları 2014 yılının hemen başında açıklanacak olan koleksiyona dair şimdilik tek bildiğimiz kaptanının kim olduğu: 31 yaşındaki Brükselli tasarımcı Anthony Vaccarello. 2006 yılı Hyéres Festivalı kazananı Vaccarello, 2008 yılında kendi markasını lanse ettiğinden bu yana Paris merkezli çalışıyor. 2012’de prestijli moda ödülü Andam’a layık görülen tasarımcı, kumaşlarla vücudu örtmeyi değil ortaya çıkarmayı hedefleyen cazibeli stiliyle ün saldı. Donatella Versace, yeni genç ortağı için “Onun giysileri sevdiğim her şeye sahip.” diyor: “Şehvet, dinamizm, cüretkarlık. Modayı kendi istediği ve bugünün kadını için geçerli yere itecek güç ve güven onda var. Versus Versace’yi Anthony Vaccarello gözünden görmek için sabırsızlanıyorum.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.