xHamster, LGBTİ+ ve Seks İşçileri Organizasyonları İçin Bağış Topladı

 xHamster, LGBTİ+ ve Seks İşçileri Organizasyonları İçin Bağış Topladı
Digiqole ad

xHamster, LGBTİ+ ve seks işçileri organizasyonları için geçtiğimiz günlerde ‘kameralı’ bağış toplama kampanyası başlattı.

Porno sitesinin kameralı bağış toplama sistemi üç gün sürdü ve toplanan bağışlardan, Sylvia Rivera Law Project, Sex Workers Outreach Project ve Rainbow Railroad gibi organizasyonlar faydalandı. 

xHamster’ın başkan yardımıcısı Alex Hawkins, yaptığı bir açıklamada,

“Özellikle transseksüel ve çeşitli ten renklerine sahip kendini ikili sistemin dışında tanımlayan seks işçileri, Stonewall Ayaklanmaları’nda en ön cephelerdeydi. Onlar olmasa bugün bildiğimiz yetişkin endüstrisi olmazdı. Bu yıl, birçok Pride yürüyüşü iptal edildi ve biz de bu yürüyüşlerin ruhunu internet ortamında bir şekilde yaşatmak istedik.”

Bağış toplama kampanyası geçtiğimiz günlerde YouTuber ve LGBTİ+ aktivisti NixelPixel ile canlı röportajlarla başladı. Aynı zamanda seks işçisi aktivisti Siouxsie Q ile American Sweetheart isimli talk şovunda röportajlar yapıldı ve Stonewall Ayaklanmaları hakkında eğitici konuşmalar gerçekleşti. Planlanan diğer etkinliklerdeyse DJ’ler yer aldı ve seks işçiliği pazarlığı konusunda seminerler düzenlendi. Ayrıca bütün bu seminerler xHamster’ın Twitter hesabından şu anda erişilebilir duruma getirildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

35 Paylaşımlar
Paylaş35
Tweetle
Paylaş
Pin