fbpx   .  

Yeni Belgesel Drama: Life in Love

2022’de modern aşk nasıl görünüyor? Gerçek çiftleri, gerçek hayatı ve gerçek yakınlığı araştıran yeni bir belgesel-dram dizisinin kalbindeki soru bu.

Life in Love, izleyicilere genç aşka samimi ve dürüst bir bakış açısı sunan, kendini iyi hissettiren üç bölümlük bir belgesel dizisi.

İkinci randevular ve zihin açıcı seks, açık sözlü sohbetler ve gece kulüpleri aracılığıyla, her bölüm, Z kuşağının üç çiftin her birinin hayatlarının samimi ve hassas ayrıntılarını ortaya çıkaran aşktan ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduklarını anlamaya, ve aktarmaya çalışacak.

 

24 yaşındaki yönetmen Abel Rubenstein dizi hakkında şunları söylüyor: “Z kuşağının seks hayatları sansasyonel hale getirildi, televizyonda fantastik, skandal dramalara dönüştü. Herhangi biri fırsat buldukça bizimle yaşadıklarımız hakkında konuşuyor. aşk ve ilişkiler gerçekten anlamlıdır.”

“Life in Love ile, seksin ve ilişkilerin olumlu yanlarını sergilemek için karakter odaklı hikaye anlatımını canlandırmaya odaklanarak, güzel ve şiirsel olana yaslanıyoruz.

“Bana her zaman verilen tavsiye, izlemek istediğiniz şeyi yapmaktır. Bu yüzden bu aşk hikayeleri koleksiyonu, seks işçiliği, dolandırıcılık zindanları, terk edilmiş evler ve kabadayılığın altında, filtrelenmemiş genç bir portreyle ilgili gerçek hikayelerle dolu. aşk.”

Large, Woo’nun videodan sorumlu Kreatif Direktörü Ravi Amaratunga Hitchcock, “Artık mesele doğru partneri bulmak, yerleşmek ve bir aile kurmak değil. Eğilmeyi ve sorgulamayı seven bir nesilden bahsediyoruz. cinselliğin kural kitabını tamamen sorgulayın ve yırtın, bunu samimiyetin merceğinden keşfetmek istedik.”

1. Bölüm |Life in Love: Nick ve Kaiden

Balayı aşaması saf bir coşkudur. Alışılmadık bir iş hayatında ve Londra’nın kuir topluluğunun siyasetinde gezinirken yeni çift Nick (they/them) ve Kaiden (he/him) ile tanışın. Seks ve şehvet üzerine kurulu bir ilişki, 2022’nin en tatlı aşk hikayesine dönüşebilir mi?

2. Bölüm | Life in Love: Cinthia ve Robyn

Zıt kutupların birbirini çektiği doğru mu? Dışa dönük ve içe dönük biri mutlu bir denge bulabilir mi? Eşlerden biri aseksüel, diğeri değilken samimiyeti nasıl buluyorsunuz? Cinthia (they/she) ve Robyn (they/them), aseksüellik ve arzu hakkındaki klişeleri ve yanlış anlamaları açığa çıkarmak için ilişkileri konusunda gerçekçi olurlar. Yakınlığı ve bağlantıyı açığa çıkarmak her zaman durup fiziksel olanla başlamaz.

3. Bölüm | Life in Love: Layla ve Wolf

BDSM seks zindanları zamanında aşk… Wolf (he/they) altı aylık ilişkileri sırasında Layla’yı (she/her) fetiş dünyasıyla tanıştırdı, yaratıcı yeteneklerini destekledi ve özgüveninin artmasına yardımcı oldu. Cesaretini toplayabilirse, önce ‘Seni seviyorum’ demeye hazır. Romantik bir zindan randevusu mükemmel bir fırsat sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.