Liste: Yeni Gülşen, Hande, Demet, Sıla ve Bengü’ler

 Liste: Yeni Gülşen, Hande, Demet, Sıla ve Bengü’ler
Digiqole ad

Vallahi başlık için bize kızmayın.

Birazdan sayacağımız isimler Türk Pop Müziğinin kraliçelerinin kopyası değil tabi ki, sadece bahsettiğimiz şey şu… Türkiye Hande Yener, Demet Akalın, Gülşen, Sıla ve Bengü gibi Pop Kraliçelerini ağırlıyor, ortaya çıkardıkları kaliteli müziği seviyor, takip edip, paylaşıyor. Bu kadınlar bir harika dostum!

Yaptıkları sahne şovları, her albümde yenilenen imajları, video klipleri, kısacası her şeylerini seviyoruz (sevmeyenlerde olabilir normaldir) ama gelin görün ki ah ah… Zaman geçiyor, kervan dönüyor, şimdi bazı isimler var ki Pop Müziğin yeni kraliçe adayları. Çoğunu biliyorsunuz, sosyal medya hesaplarından takip ediyorsunuz, ama olsun! Biz yine de mercek altına alalım dedik. Fena mı ettik yahu? İşte önümüzde ki senelerde bolca dinleyeceğiniz, şimdinin prensesleri, ilerleyen senelerin Pop Kraliçeleri…

İREM DERİCİ

irem

Bizde İrem’e çok rastlarsınız, feci severiz kendisini. Doğallık timsali Derici, şarkıları, sahne şovlar, (özellikle Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki şovu amanınnn!) İmajı (Umut Eker ile çalışması ne harika oldu) son yılların en takip edilen ve hit prenseslerinden biri oldu. Gerçi kendisi daha çok bu masalın deli kavalcısı olsa da, İrem tartışmasız aşağıdaki diğer hatunlar ile önümüzde ki senelerde fena kapışacak!

SİMGE SAĞIN

simge

La la la la miş miş miş te mış mış mış! Simge nasıl güzel bir kadın. Vallahi bu iş için güzellik, aura çok önemli. İşte Simge’de bu fazlasıyla mevcut. Kendisini seksi bulmasa da sahnede devleşen Sağın, sadece güzelliği ile değil art arda çıkardığı muhteşem parçalar ile de gidici, bitici değil, baya uzun süre ‘kalıcı’ olduğunu kanıtladı bile.

ECE SEÇKİN

ece seckin

Ufak tefek kadınlardan korkun valla, Ece ufacık tefecik içi dolu fıçıcık lakin gelin görün ki tam bir hit makinası ‘Adeyyo’ ile şu aralar en dişli şarkıcılara ve şarkılara resmen kafa tutuyor, bulunduğu yerin gayet farkında olan Seçkin, İlerleyen senelerin ilk beşinde kesin!

MELİS KAR

melis kar

Harika bir ses, güzellik ile buluşunca gerisini pek sorma, sormayın yani, bugüne bugün kendisi sevgili Murat Boz’a diz çöktürtüp yalvartmış biridir =) Melis kesinlikle yabana atmamanız gereken, dinlemekten keyif alacağınız bir isim, yeni şarkısını 4 değil 15 gözle falan bekliyoruz, birde ekliyoruz slow bekliyoruz be Melis hadi be! yap be!

DERYA ULUĞ

derya uluğ

Ne okyanusmuş be! Vallahi içinde boğulduk! Bizi aldı götürdü, geri getiremiyor! Harika bir parça ve güçlü bir ses. Derya Uluğ tek şarkı ile bu listeye cumburlop atladı! Eğer bu tarz şarkılar çıkarmaya devam ederse vallahi listelerde kan gövdeyi götürür! Bizden söylemesi, güzel gözlerinden sen suçlusun Deryağğğ!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Paylaşımlar
Paylaş33
Tweetle
Paylaş
Pin