Yeni Netflix Filmi The Prom’a İlk Bakış

 Yeni Netflix Filmi The Prom’a İlk Bakış
Digiqole ad

Yıldızlarla dolu filmde Meryl Streep, Kerry Washington, Nicole Kidman, James Corden ve daha nice ünlü isim yer alıyor.

Ryan Murphy hiç dinleniyor mu?

Ünlü senarist ve yapımcı 2008 yılında Netflix’le kapsamlı bir anlaşma yaptığından beri, kuir kötü karakterlerle (Ratched), şov dünyasının parıltısıyla (Hollywood), eşcinsel ilişkiler (The Boys in the Band) ve daha fazlası üzerinde çalışıyor. Hollywood Reporter’a verdiği demece göre, ünlü yapımcının bir tanesi Pose olmak üzere Ekim ve Kasım arasında çekimleri başlayacak sekiz yapımı var. Bu haftanın başlarında da Janet Mock’la seri katil Jeffrey Dahmer hakkında yapmayı planladığı mini dizi Monster’ın da onaylandığı açıklanmıştı.

COVID-19 salgınına rağmen devam eden bir başka yapımsa Matthew Sklar’ın aynı adlı 2016 yapımı müzikalinden uyarlanan ve Netflix’te yayınlanacak olan The Prom. İnternet platformu, oyunları bitince kariyerleri sonlanan New York’lu iki sahne sanatçısı Dee Dee Allen rolüyle Meryl Streep ve Barry Glickman rolüyle James Corden’ı ekranalara taşıyacak filmden ilk görüntüleri yayınladı.

Karakterler imajlarını güçlendirmek için Angie (Nicole Kidman) ve Trent (Andrew Rannels) ile birlikte çalışmaya başlarlar. Birlikte Indiana’da küçük bir şehre giden ekip, lise mezuniyet balosuna kız arkadaşı Alyssa (Ariana DeBose) ile birlikte lise mezuniyet balosuna gidemeyecek olan Emma Nolan’ı (Jo Ellen Pellman) kurtarmaya karar verirler. Yıldızlar geçidi kadroda aynı zamanda Keegan-Michael Key ve Kerry Washington da bulunuyor.

Her ne kadar The Prom’da (11 Aralık’ta yayına girene kadar) neler olacağını bilemesek de ilk fotoğraflar mutlu bir son olabileceğini gösteriyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 Paylaşımlar
Paylaş13
Tweetle
Paylaş
Pin