Yeryüzü Aşkın Oluncaya Dek: İsyanın Ortasında, Londra Köprüsünde Unutulmaz Bir Düğün!

 Yeryüzü Aşkın Oluncaya Dek: İsyanın Ortasında, Londra Köprüsünde Unutulmaz Bir Düğün!
Digiqole ad

Yokoluş İsyanı protestocuları şehri birbirine bağlayan ulaşım ağlarını kaparken, kuir çift Westminster Londra Köprüsü’nde evlendi.

Aktivistler, iklim değişikliği hareketine biraz ara verip, çevreci aktivist Tomsin Omond ve nişanlısı Melissa’nın düğününe zaman ayırdılar.

Evlilik törenini yöneten Bradley; “Burada Tomsin ve Melissa’nın düğününe şahitlik etmek ve onları kutlamak için bulunuyoruz. Kendilerini birbirlerine emanet etmeye, Tanrı’nın sevgisine güvenerek kendi sevgilerini sürdürmeye, birbirlerine yaşamlarında sadık olmaya, güvenmeye ve bağışlayıcı olmaya yemin ediyorlar.”

Yokoluş İsyanının ‘İlk düğünü’

Çift, düğünlerinde yeminlerini ettiler ve birbirlerini öperken kalabalık da onlara alkış tuttu.

Düğün sadece tören odaklıydı. Köprünün üstü yasal bir evlilik dairesi olmadığı için çift yasal olarak evlenmeyi daha sonra planlıyor.

Grup, Twitter’da şöyle yazdı: “Yokoluş İsyanının ilk düğünü! Aşkla, ihtirasla Westminster Köprüsü’nde evleniyorlar! #RebelForLife”

“Gelecekleri için isyan ediyoruz! Sizin için isyan ediyorlar. Birbirimizi destekliyoruz! “

Yokoluş İsyanı sözcüsü Rupert Read: “#Yokoluşİsyanı sayesinde bu güzel evliliğe Westminster Köprüsü’nün ortasında şahitlik ediyoruz.” Şeklinde yazdı.

“Arkadaşım ve uzun zamandır yoldaşım olan Tomsin Omond’un böylesine eşsiz bir şekilde evleniyor olmasına şahitlik etmekten mutluluk duyuyorum.” Çifte, (bazı ünlüler de dahil olmak üzere) herkesten iyi dilekler yağdı!

Pazartesiden beri Yokoluş İsyanı haftası boyunca toplamda 280 kişi tutuklandı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

49 Paylaşımlar
Paylaş49
Tweetle
Paylaş
Pin