Yılın Aşkı! Halsey ve Cara Delevingne Çıkmaya Başladı!

 Yılın Aşkı! Halsey ve Cara Delevingne Çıkmaya Başladı!
Digiqole ad

Ünlü model Cara Delevigne ve pop yıldızı Halsey’in eski sevgililerinin (Ashley Benson ve G-Eazy) çıktığı, üç ay önce doğrulanmıştı. Şimdiyse Cara’nın ve Halsey’in bir ilişki içerisinde olduğuna dair güçlü dedikodular bulunuyor. 

Şu an Los Angeles’ta yaşayan İngiliz model ve oyuncu Cara, eski sevgilisi Ashley Benson’dan geçtiğimiz nisan ayında ayrıldı. The Sun’a göre ünlü model ve oyuncu, üç aydır pop yıldızı Halsey ile birlikte zaman geçiriyor.

Cara ve eski sevgilisi Ashley’nin ilişkisi bitince Ashley, çok geçmeden Halsey’in eski sevgilisi G-Eazy ile sevgili oldu. G-Eazy, Halsey ile 2018 yılında ayrıldığında, ünlü şarkıcıyla bir yıllık bir ilişkiye sahipti. 

Her ne kadar biseksüel şarkıcı Halsey, Evan Peters ile birlikte olsa da bu yılın başlarında Peters’tan ayrıldıktan sonra Cara ile bir bağ kurdu. 

Ünlü modele yakın bir kaynak,

“Cara, geçtiğimiz haftalardır Halsey ile bir tür ilişki içerisinde. İkisi birlikte zaman geçiriyor ve eğleniyor. Her şey normal ve eğlenceli geçiyor. İkisi de çok ‘bağlı kalmaya’ kararlı değil ve farklı insanlarla da görüşüyorlar. İkisi de cinsel yönelimleri konusunda oldukça açık ve birlikte keyifli zaman geçirmek istiyor. Ayrıca her ne kadar ikisi de çok meşgul insanlar olsa da geçtiğimiz birkaç ay boyunca Los Angeles’ta sıkışıp kaldılar. Bu yüzden birbirlerini daha sık görmeleri için fırsat doğdu. Cara, Halsey’i arkadaşlarının önünde öptü. Bu, ikisi için de büyük bir şey değil. İkisinin de eski sevgilisinin şu an çıkıyor olması onları etkilemiyor veya kalplerini kırmıyor.”

Görünüşe göre Cara’nın müzisyenlere karşı bir zaafı var. Çünkü Cara, daha önce ünlü Amerikalı şarkıcı Rita Ora ile de bir birliktelik yaşadı. 

Ayrıca Cara, geçtiğimiz Pride ayında cinsel yönelimi hakkında konuşarak aslında panseksüel olduğunu söylemişti. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

60 Paylaşımlar
Paylaş60
Tweetle
Paylaş
Pin