Yılın En Merak Edilen Eşcinsel Filmi Uncle Frank Gerçek Bir Hikayeye Dayanıyor

 Yılın En Merak Edilen Eşcinsel Filmi Uncle Frank Gerçek Bir Hikayeye Dayanıyor
Digiqole ad

Amazon Prime Video’nun son kuir dramasının oyuncuları ve ekibi, bu özel tanıtımda filmin gerçek hayattaki etkilerinden bahsediyor.

Babasının ölümünden sonra güneydeki evine geri dönen açılmamış bir erkeği konu alan Uncle Frank cinsellik, hayatta kalma, travma, aile ve aşkın gücü üzerine dokunaklı bir yapım.

Filmin yıldızlarından birkaçı ve yönetmen Alan Ball, PRIDE’a yeni bir tanıtımda filmin arkasındaki mesajdan, güçten ve anlamdan bahsetti.

Baş karakter Frank’i canlandıran Paul Bettany, “Dışarıdaki baskılar nedeniyle kendi hayatını yaşamak için mücadele eden herkes için bir film,” dedi.

Rolün kendisi için ne kadar kişisel olduğunu açıkladı; babası ona 63 yaşında açılmış. “Babamı asla bu şekilde tanımadım. Frank’i oynarken kullandığım motto buydu.”

Görünüşe göre Bettany ve yönetmen Alan Ball bu bağlantıyı paylaşıyor. The Advocate ile yaptığı bir röportajda, babasının ölümünden sonra, Uncle Frank’in hikayesine büyük ölçüde ilham veren, aynı cinsiyetten olası bir ilişkisi olduğunu öğrendiğini açıkladı.

Ball, “Size farklı bir şeyler söyleyen çok sayıda ses yüzünden kendinizi gizlemek zorunda olduğunuzu hissetmek,” diye düşündü. “Kim olduğunun temel bir parçasını ne zaman gizli tutarsan, utanç bunun etrafında gelişir.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

24 Paylaşımlar
Paylaş24
Tweetle
Paylaş
Pin