Acilen Ameliyata Alınan Ruby Rose Neredeyse Felç Kalacaktı!

 Acilen Ameliyata Alınan Ruby Rose Neredeyse Felç Kalacaktı!
Digiqole ad

Batwoman yıldızı Ruby Rose, omuriliğine neredeyse çok ciddi bir şekilde zarar verecek bir bel fıtığına sebep olan zedelenmenin ardından, acilen boyun ameliyatı olması gerektiğini açıkladı.

Eğer iki omurganız arasındaki bir disk yerinden çıkmaya başlarsa, çevredeki sinirleri tahriş edebilir. Bu da bel fıtığına sebep olur. Tedavi edilmezse, omurganızın yanlış kısmındaki fıtıklaşmış bir disk kronik sinir hasarına hatta felce bile neden olabilir.

Oyuncu, model ve DJ olan Rose, ameliyat öncesinde kollarını hissedemediğini ve kronik bir ağrısı olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz cuma günü bu kritik operasyonu Instagram hesabındaki bir video ile paylaşan Rose, “Eğlenceliydi” yorumunda bulundu.

Hayranlarına yaptığı açıklamada, “Boynumdaki ‘Pez dispenser’ şeklindeki izi soran herkese… Birkaç ay önce bana acilen bir ameliyat olmam gerektiği, yoksa felç kalma riskim olduğu söylendi. Omurgama ciddi bir seviyede zarar vermek üzere olan belfıtığı çekiyordum. Kronik bir ağrım vardı ve kollarımı hissedemiyordum. Dr. Bray’e yardımları ve günlük hayatıma normalde olduğu gibi devam etmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum. Sana sonsuza kadar borçluyum” dedi.

Her gün zorlu bir omurga ameliyatına girmiyoruz ve Rose çok da geç kalmadan bu ameliyata girip riskten kurtulmak istemiş.

Şaka yapmayı da ihmal etmeyen yıldız, “Neden videomun çekilmesine izin verdiğimi soranlara… Greys Anatomy’deki bir hastayı ameliyat ederlerken içinde havlu unutulduğu bölümü izlemediniz mi?? Aynı zamanda bıçak altına yatmanın nasıl bir şey olduğunu görmek istedim” dedi.

Bu, Orange Is The New Black yıldızının ilk bıçak altına yatışı değildi. 2018 yılında, 10 yıldır omurgasıyla ilgili sıkıntı çektiğini ve onun için de ameliyat olması gerektiğini söylemişti.

Ameliyat sonrası Ruby Rose, kullandığı koltuk değneğini imzası haline gelen stiliyle de birleştirmeyi tabii ki ihmal etmedi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

16 Paylaşımlar
Paylaş16
Tweetle
Paylaş
Pin