İzleyin: Ricky Martin Dördüncü Çocuğunun Yolda Olduğunu Açıkladı

 İzleyin: Ricky Martin Dördüncü Çocuğunun Yolda Olduğunu Açıkladı
Digiqole ad

Ricky Martin, İnsan Hakları Kampanyası Vakfı’nın dün gece 23. defa düzenlediği organizasyonda National Visibility ödülünü kabul etti. Ödülü alırken yaptığı açıklamada Martin, kocası ressam Jwan Yosef ile yakın zamanda dördüncü çocuklarına merhaba diyeceklerini açıkladı.

Out’a konuşan pop yıldızı:

“Ailem burada. Jwan, şu an seni her ne kadar göremesem de seni seviyorum. Muhteşem ikizlerim Matteo ve Valentino, sizi tüm kalbimle seviyorum, bana her gün güç ve ilham veriyorsunuz. Yaptığım her işte motive olmamı sağlıyorsunuz, sizi çok seviyorum. Şu an burada olamayan küçük kızım evde büyükannesiyle birlikte, ama o da aynı şekilde kalbimin bir parçası. Bu arada duyurmam gerekiyor ki, yeni bebeğimizi bekliyoruz.”

Geçtiğimiz Ocak ayında, Martin ve Josef üçüncü çocukları Lucia’nın doğduğunu duyurmuştu. Çiftin aynı zamanda 10 yaşında ikiz oğulları var.

Zamanında, Martin oğullarının gay olmasını istediğini söylemişti. Bunu belirtirken oğullarının henüz cinsel yönelimlerini açıklamaları için çok küçük yaşta olduklarını da eklese de, onların Martin’in kendi cinsel yönelimini açıklarken keşfettiği gücü ve görünümü deneyimlemelerini istediğini açıklamıştı.

“Çocuklarım daha çok küçük, ama gay olmalarını dilerdim. Bu gerçekten çok özel bir durum. Hassasiyetlik, çevremdeki her şeye karşı değişen görüş açım, hiçbir gölgenin arkasında saklanmama gerek kalmaması… Renkleri görüyorum ve ardından da gökkuşağını… Sonrasında “sembolün” neden gökkuşağı olduğunu anladım. Bu bir gerçek ve beni daha güçlü bir insan haline getirdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

75 Paylaşımlar
Paylaş75
Tweetle
Paylaş
Pin