Açılmasından Saatler Sonra, Jojo Siwa’nın Evi Polis Tarafından Basıldı!

 Açılmasından Saatler Sonra, Jojo Siwa’nın Evi Polis Tarafından Basıldı!
Digiqole ad

JoJo Siwa, dünyaya kişisel hayatının en mutlu döneminde olduğunu söyledikten ve resmen açıldıktan sadece birkaç saat sonra “yanlışlıkla basılmanın” dehşet vericiliğini yaşadı. YouTube ve Dance Moms yıldızı bu hafta sonu Instagram’da deneyim hakkında konuşmak ve bunu kimin yaptığına inandığını açıkladı ve olayı “gerçekten korkutucu” olarak nitelendirdi.

Siwa, Nate Javier’in Instagram hesabının canlı yayınında “Evimiz basıldı,” dedi. Javier, Siwa’yı yayının başlarında “en iyi eşcinsel arkadaşı” olarak tanımlamış ve deneyimini açmaya zorlamıştı.

“Temelde olan şu ki biz evimizdeydik ve bizi evden çıkarmak için bir grup polis vardı.”

Bir evin yanlışlıkla basılması birinin evini kapatmak için bir başkasının polisi araması ve orada yasadışı bir şeyler olduğunu iddia etmesidir. Siwa’ya göre, yaklaşık 50 memur, herkesin evden çıkması için bağırarak evinde toplandı. Bu, Twitter’da kendisini “En İyi Gay Kuzen” olarak ilan eden bir tişört giydikten saatler sonra geldi.

“Ellerimiz havada dışarı çıktık çünkü açıkça kuralları takip etmemiz ve yapmamız gerekiyordu. Ve sonra polis birinin arayıp şikayette bulunduğunu söylerken aniden köşeden paparazzilerin geldi.”

Siwa, ayakkabı giymeden dışarı çıktığını, ancak kamerasını kapmayı başardığını ve tüm olayı kaydettiğini söyledi. İnternette ortaya çıkan bazı görüntülerde, iki işaretsiz araç ve bir itfaiye aracı gibi görünen dokuz işaretli polis aracı var. Deneyime “gerçekten korkutucu” demeye devam etti ve korkusunun ‘evde bilmediği biri olması” olduğunu söyledi. Polis dışarı vardığında arkadaşı Kylie ile telefondaydı. Siwa ve Javier, Siwa’nın çektiği görüntüleri ve ev gözetleme videolarını içeren bir YouTube videosu yapmayı düşünüyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin