OnlyFans Yıldızının Annesi Oğluyla Gurur Duyduğunu Söyledi

 OnlyFans Yıldızının Annesi Oğluyla Gurur Duyduğunu Söyledi
Digiqole ad

Bazı ebeveynler için asla çok fazla bilgi olmadığını gösteren OnlyFans’ın yıldızı Jack the Lad’in annesi, oğlunun mesleğinden gurur duyduğunu söyledi ve izleyicilere onun kar elde etmesinde parmağı olduğunu hatırlattı. Cameron Cook’un annesi, oğlunun TikTok’ta yayınladığı bir videoda durumu açıkladı ve şaka yollu bir şekilde elde edilen kardan bir kesinti istediğini ekledi.

Videoda,

“O P’yi ben yaptım. Yüzde istiyorum.” Dedi.

Bu özel anne-oğul anı, annesinin Cook’un “özel muhasebeci” olarak işi hakkında ne düşündüğünü öğrenmek isteyen ve “seninle çok gurur duyduğuna bahse girerim” diye ekleyen bir soruya yanıt olarak geldi.

Görünüşe göre annem bundan çok yararlandığı için gerçekten gurur duyuyordu.

“Öyleyse anne, özel bir muhasebeci olduğumu biliyorsun ya? “Diye sordu Cook annesine,” Bununla ilgili düşüncelerin neler? Benimle gurur duyuyor musun?”

Annemin cevabına soruyu fazla düşünmesine gerek yoktu.

‘Elbette, gurur duyuyorum, diye kahkahayla güldü. “Ben senin bir numaralı hayranınım. Hep oldum. Bunu biliyorsun. O P’yi ben yaptım, bir yüzde istiyorum.’ Gururlu anne, güzel gelir sayesinde sürüş dersleri ve büyük bir televizyon aldığını söylemeye devam etti.

Videoya verilen yanıt çoğunlukla destekleyiciydi.

Bir yorumcu, “ailelerin seks işçilerini desteklediğini” görmenin ne kadar rahatlatıcı olduğunu belirtti.

Başka bir hayran, “bu onur” dedi. İyi takip edilen bir OnlyFans’a sahip olmanın yanı sıra Cook, TikTok’ta 1 milyondan fazla takipçiye sahip. Ayrıca 19 yaşındaki yıldızın, Ağustos ayından Eylül ayına kadar 14.000 doların üzerinde gelir kazandığını da belirtelim.

Ev yapımı eşcinsel porno pazarı son beş yılda patladı. OnlyFans ve JustForFans gibi siteler, sanatçıların kendi içeriklerini filme almalarına, düzenlemelerine ve yayınlamalarına ve doğrudan çalışmalarından kâr etmelerine olanak tanıyor. Bazı sanatçılar, abonelik tabanlı sitelerden ayda 10.000 $ kadar (veya daha fazla) para kazanabiliyor. Aktris Bella Thorne, OnlyFans sayfasının lansmanını duyurduktan sonraki 24 saat içinde 1 milyon doların üzerinde gelir elde etti. RuPaul’un Drag Race altıncı sezonu ve All Stars üçüncü sezonundan Milk de OnlyFans’ta. Tüm hesaplar ücretli abonelik gerektirmiyor ve ünlülerin çoğu sitede ücretsiz olarak yayın paylaşıyor. Cook gibi pek çok yetişkin içerik üreticiyse çalışmaları için ücret alıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin