Andrew Garfield ve Tobey Macguire Spiderman’e Geri Dönüyor, Üstelik İşin İçinde Biseksüellik Olabilir!

 Andrew Garfield ve Tobey Macguire Spiderman’e Geri Dönüyor, Üstelik İşin İçinde Biseksüellik Olabilir!
Digiqole ad

Söylenenlere göre Spiderman 3 Tobey Macguire ve Andrew Garfield’ı da tekrar ekranlara taşıyarak ünlü ‘Spiderman Spiderman’ı gösteriyor’ esprisini canlandıracak. Üstelik bu sefer bir biseksüel şaşırtmaca da var. 

Fandomwire’a göre, hem Macguire hem de Garfield mevcut Spiderman Tom Holland’ın yanı sıra Marvel süper kahramanını canlandırmak için anlaşma imzaladılar.

 Spiderman 3 ile ‘yakından ilgili’ bir Sony kaynağı, Macguire ve Garfield’ın Spiderman’lerinin filmin sonunda ortaya çıkacaklarını ve Spider Evreni’ni ilk kez Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edeceklerini söyledi. 

Bu son sızıntı, senenin başında çıkan ve patronların Garfield’ın Spiderman’inin geri getirip ona bir erkek arkadaş vermek istedikleriyle ilgili dedikodunun ardından geldi.

Tom Holland ve Andrew Garfield tek bir şey istedi: Kuir Spiderman 

Şubat ayında Sony’nin, yıllardır karakterin panseksüel olmasını savunan Garfield’ın kuir bir Spiderman’ı canlandırmasını istediği söylenmişti.  

Garfield 2015’te,

‘Bu konuşmayı yapmak zorunda olmayacağımız bir noktaya varmak için heyecanlıyım, panseksüel bir Spiderman’ımız olduğu bir noktaya,’ demişti.

Ünlü yıldız Mic’e,

‘İçinde bulunduğumuz dünyanın zenginliği, içinde olduğumuz dünyanın çeşitliliği, hayvan krallığına bakıyorsunuz ve onu görüyorsunuz. Her yere bakıyorsunuz. Neyden korkuyoruz? Hayır, bu şekilde olmalı, bir erkek ve bir kadın. Neden böyle bir konuşma yapıyoruz?’ diye konuşmuştu.  

Bu çağrılar yıllar sonra süper kahramanların her zaman ‘heteroseksüel beyaz bir erkek’ olmak zorunda olmadığını söyleyen şu anki Spiderman Holland tarafından derinleştirilmişti. 

Spiderman’ın hiç eşcinsel olup olmayacağı sorusunaysa ‘Evet, tabi ki,’ diye yanıt vermişti.

Ne kadar yakın diye sorulduğunduysa karakterin geleceğine kendisinin karar vermediğini belirtmişti.  

‘Ancak Marvel’ın geleceği hakkında bir şeyler biliyorum ve gelecek birkaç sene içinde pek çok farklı insanı temsil edecekler,’ diye de eklemişti. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18 Paylaşımlar
Paylaş18
Tweetle
Paylaş
Pin