Ariana Grande Son Şarkısı ile Biseksüel Olduğunu İlan Etti

 Ariana Grande Son Şarkısı ile Biseksüel Olduğunu İlan Etti
Digiqole ad

Heteroseksüelliğinden ayrıl, çünkü sıkıldım.

Geçtiğimiz Pazartesi yayınlanan “Monopoly” adlı şarkısında, Ariana Grande tek bir cinsiyetten hoşlanmadığını anlatıyor.

Grande, şarkının bir kısmında ‘hem erkeklerden hem de kadınlardan hoşlandığını’ dile getiriyor. Bu kısma tanıdık bir isim de eşlik ediyor: Victoria Monet. 

Monet, geçtiğimiz sene sosyal medya aracılığıyla biseksüel olduğunu açıklamıştı.

“Chanel gibi, olaya çift taraflı bakın.”

Monet, Grande’nin hem en yakın arkadaşlarından biri hem de iş arkadaşı. Grande’nin “thank u, next” ve “7 rings” gibi kısa sürede büyük sükse yapan şarkılarının sözlerine yardım eden Monet’in, sanatçının diğer albümlerinde de sözleri bulunuyor.

Haberimizin konusu olan şarkının sözleri, aslında şarkı yayınlanmadan önce internette dolaşmaya başlamıştı. Sözlerin içeriği ve ince göndermeleri, Grande’nin hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı. Bazı hayranlar ise, şarkının 1 Nisan’da yayınlanacağı duyurusuna tarihten ötürü ‘şaka’ gözüyle baktı.  

“Size ne kadar teşekkür etsek az iken neden bir de üstüne şaka yapalım! Bugün yeni şarkı geliyor, o kadar.”

Grande, geçtiğimiz Şubat ayında çıkardığı “break up with your girlfriend, i’m bored,”  (Kız arkadaşından ayrıl, sıkıldım) şarkısı ile birçok spekülasyona konu olmuştu. Şarkının klibinde, Grande sürekli sevgilisiyle ekrana gelen bir erkek güzeline karşı kıskançlık besliyordu. Fakat klibin sonunda, söz konusu erkeğin kız arkadaşı, Grande’yi öpüyordu.

Klibi kimileri özsevgi mesajı olarak değerlendirirken, kimileri kuir parası yemek adına yayınlanmış bir çalışma olarak niteledi. 

Genç sanatçı, daha önce de “thank u, next” şarkısının sözlerini yanlış yayınlayan iTunes nedeniyle kendisini büyük bir patırtının ortasında bulmuştu. Grande, şarkısında kendisini kastederek “Ari” demesine rağmen resmi şarkı sözü olarak “Aubrey” yazılınca, hayranlar Grande’nin Aubrey adında bir kadından bahsettiğini zannetmişti. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin