Atypical, Bol Gözyaşı Vadettiği Son Sezonuyla Dönüyor!

 Atypical, Bol Gözyaşı Vadettiği Son Sezonuyla Dönüyor!
Digiqole ad

Fivel Stewart ve Brigette Lundy-Paine hayranlara istediklerini veriyor. 

Atypical’in belirlenecek dördüncü sezon galası öncesinde, hayranların en sevdiği kuir çifti canlandıran oyuncular, Netflix dizisinin dönüşüyle ilgili Instagram’da paylaşım yaptı. Sırasıyla Casey Gardner’ı ve kız arkadaşı Izzie’yi oynayan Lundy-Paine ve Stewart, mevsime uygun kıyafetlerle sıcacık kalarak bir plaj fotoğrafı çektirdiler.

Stewart, beraberinde “Değerlendirmeniz için,” diye yazdı. 

Fotoğraf büyük olasılıkla şovun COVID gecikmeli dördüncü sezonunun prodüksiyonu sırasında çekildi; bu sezon, Casey ve Izzie’nin ilişkisinin, Gardner klanının üyesinin UCLA bursuyla test edildiğine tanıklık edecek. Casey, otizm spektrumundaki erkek kardeşi Sam (Keir Gilchrist) ve ebeveynleri ile Connecticut’ta yaşıyor. California’da üniversiteye gitmek ise uzun mesafeli bir ilişki gerektirir. 

Casey’yi canlandıran oyuncu Lundy-Paine, o zamandan beri silinen bir Kasım 2019 Instagram gönderisinde non-binary olarak açıldı. They/them zamirlerini kullandığını belirten 26 yaşındaki oyuncu,

“her zaman biraz erkek, biraz kız, biraz hiçbirini  şey hissettiğini” söyledi. 

Lundy-Paine,

“Açılmak korkutucu ve bunu ertelemeye çalıştım. Ama bunu kendime ve cinsiyetle mücadele eden hepimize borçlu olduğumu hissediyorum.” Diye yazdı. 

Casey ve Izzie, prömiyeri Lundy-Paine’in çıkışından günler önce yapılan Atypical’ın üçüncü sezonunun ardından zorluklarla karşılaşan tek çift değil. Casey’nin ebeveynleri Elsa (Jennifer Jason Leigh) ve Doug (Michael Rapaport) neredeyse ayrılırken Sam, birlikte yaşamaya karar vermeden önce en yakın arkadaşı Zahid (Nik Dodani) ile anlaşmazlığa düştü.

Dizi, engelli olmayan bir aktör olan Glichrist’i otizmli bir kişi olarak seçtiği için eleştirilere maruz kalırken, Atypical bu endişelere engelli oyuncuları kilit rollere dahil ederek yanıt verdi. Gilchrist’in rolü yeniden düzenlenmemiş olsa da artık dizideki engelli karakterlerin çoğu, Sam’in okuldaki sınıf arkadaşı Sid (Tal Anderson) da dahil olmak üzere nörotipik aktörler tarafından canlandırılıyor. 

Bu arada, Atypical övgü toplamaya devam etti. İkinci sezonu prestijli bir Peabody Ödülü kazanırken, en son yayın Rotten Tomatoes’da % 100 puan aldı. 

Yeni Atypical bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı açık bir soru olmaya devam ediyor. Netflix’e göre dizinin prodüksiyonu, neredeyse tüm televizyon ve film prodüksiyonunun salgın nedeniyle durdurulmasının ardından Ocak ayında yeniden başladı ve yapımcı Mary Rohlich tarafından Şubat ayında yayınlanan bir Instagram fotoğrafı çekimlerin devam ettiğini doğruladı. 

Rohlich “İşte yeni bir bölümün başlangıcı !!” Diye yazdı.

Netflix bu spekülasyonu onaylamasa da içeriden kişiler Atypical’ın dördüncü sezonunun sonbaharda çıkmasını bekliyor. Ancak yayıncı, dizinin bir sonraki sezonunun son sezon olacağını söyledi ve 2020 Şubatında ailenin hikayesini sona erdirmeyi vaat eden 40 saniyelik bir fragman yayınladı. 

Netflix o sırada kısa bir açıklamada,

“Size gülme, gözyaşı, kucaklaşma ve kankalar getirdiler,” dedi. Şimdi hikayenin nasıl sonuçlandığını görün. Atypical. Son Sezon. ” 

Bu duyuruya eşlik eden Lundy-Paine, Atypical’in bir parçası olmanın hayatına “sıcaklık, topluluk ve amaç” kattığını söyleyerek gösteriyi yaparken geçirdikleri zamanı anımsattı.

“Umarım sizin için de aynısı geçerlidir” dedi. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin