Bentley, ‘Love is Love’ İsmini Verdiği Eşsiz Pride Arabasını Çıkarttı

 Bentley, ‘Love is Love’ İsmini Verdiği Eşsiz Pride Arabasını Çıkarttı
Digiqole ad

Lüks otomobil üreticisi, 2025 yılına kadar yönetim düzeyinde yüzde 30 çeşitlilik gibi iddialı bir hedef taahhüt ederken, dört tekerlekli sanatın çarpıcı parçasını yaratması için tasarımcı Rich Morris’i görevlendirdi.

Bentley Motors, Pride ayı öncesinde ‘Love is Love’ kelimelerini taşıyan türünün tek örneği Flying Spur’u tanıttı.

Bentley’in ünlü Flying Spur’unun göz alıcı, güçlendirici versiyonu, Siyah ve etnik azınlık (BAME) insanları temsil etmek için siyah ve kahverengi çizgilerin yanı sıra transseksüel ve nonbinary bireyleri temsil eden açık mavi, pembe ve beyaz şeritleri ve Onur Bayrağının renk paletini içeriyor.

Morris’in tasarımı, ‘Love is Love’ kelimelerini, yüzleri, dans eden figürleri ve şekilleri takip eden, ırk, inanç veya cinsellikten bağımsız olarak insanlığın birleştirici gücünü temsil eden tek, kesintisiz bir çizgiyle birleştiriyor.

Geçen yıl GT Continental’in gökkuşağı renkleriyle süslenmiş özel bir versiyonunu piyasaya süren Bentley, en son Pride temalı aracının piyasaya çıkışını, şirket genelinde çeşitlilik ve kapsayıcılık için yenilenmiş bir taahhütle kutladı.

Yüzde 30 yönetim çeşitliliği hedefinin yanı sıra, Bentley tarafından 27 Mayıs Perşembe günü özetlenen yeni beş aşamalı plan, “yeni yetenek havuzlarını keşfetme” taahhüdünün yanı sıra “içerideki çeşitli yeteneklerin erken belirlenmesini” sağlamaya yönelik stratejik çabaları da içeriyor.

Bir bildiri, “geliştirme programlarının, hayatın her kesiminden meslektaşların büyüyüp tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlayacağını” ekliyor.

Bentley’in Dijitalleşme ve BT’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Astrid Fontaine şunları söylüyor,

“Çeşitliliğin, daha fazla deneyim, yaratıcılık ve kapsayıcılık getirerek, işbirliğinin iş stratejisinde oynamasına olanak tanıdığını biliyoruz.”

“Bu nedenle çeşitlilik ve kapsayıcılık bizim için son derece önemli ve Beyond100 programımızın bir parçası olarak kendimize en çeşitli lüks otomobil üreticisi olma mücadelesini belirledik. Bizim için bu, hayatımızda her kesimden meslektaşlarımızın olmasını sağlamak anlamına geliyor.”

“Bu, herkesin tam potansiyeline ulaşması için desteklendiği zengin ve kapsayıcı bir kültürün, işimizi önümüzdeki yüz yıl boyunca ileriye taşımaya yardımcı olacağı inancımızla el ele gidiyor.”

Bentley’in türünün tek örneği olan arabası Flying Spur, önümüzdeki aylarda Birleşik Krallık turuna başlamadan önce Bentley’in Crewe’deki merkezindeki 4000 personele tanıtılacak. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin