fbpx   .  

Billie Eilish, Salgın Sebebiyle Oluşan Gelecek Korkusunu Paylaştı: Umarım İnsanlar Bu Salgını Unutmaz!

Özellikle ‘Bad Guy’ isimli mega hit niteliğindeki şarkısıyla adını duyurmayı başaran şarkıcı, bütün dünyanın ortak düşmanı olan korona virüsü hakkında konuştu.

18 yaşındaki Grammy ödüllü şarkıcı, salgın sebebiyle oluşan gelecek korkularını paylaşırken insanların şu anda yaşamakta olduklarından yeterince ders alamayacaklarından endişelendiğini söyledi.

 

“Dürüst olmak gerekirse insanlar tekrar dışarı çıkmaya başlayınca hepimiz sevinip minnettar olacağız ve üç gün içerisinde kıymet bilmemeye başlayacağız.” 

Billie,

“İnsanların huyu bu ve böyle yaratıldık, biliyorsunuz. Bir zamanlar sahip olduğun şeye artık sahip olmayınca deli gibi özlem duyuyorsunuz, ve sonra o şey geri geldiğinde, ‘Bir daha gitmeyecek,’ diye düşünüp umursamazlık ediyorsunuz. Umuyorum ki insanlar bu salgını unutmaz, ben unutmamak için elimden geleni yapacağım. Ben de diğer insanlar gibiyim ve diğerleri gibi minnettarlığımı sürdürürken tekrar sosyalleşmeye başlayacağım. Umarım hepimiz sürdürebiliriz.” Dedi.

Telekom Electronic Beats ile yaptığı röportajında Amerikalı şarkıcı, karantina hayatına oldukça iyi bir şekilde adapte olduğunu söyledi.

“Çok içe dönük ve yalnızmış gibi görünecek fakat yalnız kalmaktan gerçekten keyif alıyorum. İnternette herkes her gün arkadaşlarıyla sabahtan akşama kadar FaceTime yapıyormuş gibi hissediyorum ve ben de daha çok ‘Arkadaşlarımı özlüyorum, onları seviyor ve görmek için sabırsızlanıyorum fakat aynı zamanda halimden memnunum da,’ diye düşünüyorum.”

Birçok ödül sahibi başarılı genç şarkıcı, “12 yaşından beri böyle bir tatil yapmamıştım,” diye ekledi.

Kazandığı Grammy ödülleriyle gençler için neredeyse bir idol haline gelen Billie, “Aslında karantina hayatım harika geçiyor, bir daha ne zaman bu şekilde kendime zaman ayırabileceğimi bilmiyorum,” diye açıkladı.

Şarkıcı, korona virüs krizi sebebiyle etkilenenlere destek olacağını söyleyerek, Lady Gaga’nın küratörlüğünü yaptığı One World: Together At Home isimli yardım amaçlı konserde yer alacağını duyurdu.

Konser, 18 Nisan tarihinde canlı yayınla gerçekleşecek ve aynı zamanda Paul McCartney, Lizzo gibi isimler de bu konserde performans sergileyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.