‘Bir Araştırmaya’ Göre Eşcinsellerin Çoğunluğu Hayaletler Tarafından Ele Geçirilmiş!

 ‘Bir Araştırmaya’ Göre Eşcinsellerin Çoğunluğu Hayaletler Tarafından Ele Geçirilmiş!
Digiqole ad

Spiritual Science Research Foundation (Ruhsal Bilim Araştırma Kurumu) denen bir grubun yaptığı garip bir çalışmaya göre karşı cinsten bir ruh tarafından ele geçirilme, aynı cinsiyete çekim duymanın sebebi.

Şeker, baharat ve … hayaletler tarafından ele geçirilme? Eğer absürt bir ‘araştırmaya’ inanırsak, LGBTİ+ topluluğunun büyük çoğunluğunun içeriği bu.

Spiritual Science Research Foundation’ın websitesinde yayınlanan ve sonradan kaldırılan garip bir makaleye göre, eşcinsel insanların önemli bir kısmı-%85’i- birtakım hayalet ruhlar tarafından ele geçirilmiş ve bu ruhlar eşcinselliğimizin asıl sebebiymiş.

PinkNews’a göre Spiritual Science Research Foundation uydurma çalışmalarında ‘Bazı erkeklerin eşcinsel yöneliminin arkasındaki asıl sebep kadın hayaletler tarafından ele geçirilmiş olmaları ve içlerindeki kadın hayaletlerin diğer erkekleri çekici bulması,’dedi.

Ama eğer ele geçirilmenin erkeklerle sınırlı olduğunu sanıyorsanız, tekrar düşünün! Kuruma göre lezbiyenler de ele geçiriliyor, ancak onların kadınları çekici bulmasını açıklayan bir biçimde, erkekler tarafından.

Buradan sonra her şey daha da kötüleşiyor.

PinkNews’a göre makale, kuir bireylerin ‘öldürücü’ düşüncelere daha yatkın olduğunu, birbirlerinin yanında çıplak gezindiklerini ve ‘kötü kelimeler’ kullandıklarını iddia etti. Zira makaleye göre onları ele geçirmiş olan cadılar ‘onları negatif enerjiden etkilenmeye daha meyilli yapıyor ve onlara eşcinselliklerini utanmadan ve hatta agresif bir biçimde sergilemelerini teşvik eden düşünceler veriyormuş’.

Şeytani ele geçirilmenin belirtileri arasında görünüşe göre ‘düşük enerji seviyesi, maddi kayıp, depresyon başlangıcı ve dürtüsel davranışlar’ varmış.

Cadılar Bayramı’na çok az kaldı, ama kuir bireylerle ilgili zararlı (ve kesinlikle delice) bu gibi düşüncelerin bugün bile hala internette dolaşması, herhangi bir hayalet ya da cadının olabileceğinden çok daha korkunç.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

45 Paylaşımlar
Paylaş45
Tweetle
Paylaş
Pin