Bir Kadın, Annesiyle Yattığını Öğrendiği Eski Kız Arkadaşının Arabasını Parçaladı!

 Bir Kadın, Annesiyle Yattığını Öğrendiği Eski Kız Arkadaşının Arabasını Parçaladı!
Digiqole ad

İki kadın, dört yıllık ilişkilerini eylül ayında bitirince, annecik kapıyı çaldı.

22 yaşındaki Avustralyalı bir kadın, annesiyle ilişkisi olduğunu öğrendiği eski kız arkadaşının arabasının camlarını indirdi.

Aynen, doğru okudunuz.

Toowoomba Chronicle’a göre bahsi geçen kadın, 10 Ekim’de beyzbol sopasıyla birlikte eski sevgilisinin evine gitti. Polis ve medya raporlarında ismi belirtilmeyen kadın, evin bir penceresini kırdı ve mülkten ayrılmadan önce eski sevgilisinin arabasına sopayla zarar verdi.

Avukatı Joe McConnell, Toowoomba Sulh Ceza Mahkemesi’ne, kadının, dört yıllık eski kız arkadaşının annesiyle ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra çok üzüldüğünü söyledi. McConnell, müvekkilinin annesinin boynunda bir işaret gördüğünü ve sonrasında şüphelenmeye başladığını söyledi.

İsimsiz kadının önceden bulunan bir dizi şiddet suçu da olduğu iddia edildi. Toowoomba Chronicle’a göre, bunlar arasında polise saldırmak ve bedensel zarar vermek gibi suçlar yer alıyordu.

Hakim Kay Ryan, cezanın kadının geçmişi ve “ciddi” eylemleri göz önüne alındığında, özellikle zor olduğunu söyledi. “Koşulları ve olayın nasıl gerçekleştiğini anlıyorum fakat bu, geçerli bir bahane değil. Hapis cezasına çok yaklaştın.”

McConnell’ın müvekkili, yapmış olduğu iki kasıtlı hasarı ve polis teşkilatına aykırı davranma suçunu kabul etti ve üç yıllık göz hapsine çarptırıldı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

24 Paylaşımlar
Paylaş24
Tweetle
Paylaş
Pin