Büyük Aşk Bitti: Cara Delevingne ve Ashley Benson Ayrıldı!

 Büyük Aşk Bitti: Cara Delevingne ve Ashley Benson Ayrıldı!
Digiqole ad

E! News, Cara ve Ashley’in ayrıldığını ve Cara’nın şu anda bekar olup karantinada arkadaşlarıyla birlikte harika zaman geçirdiğini bildirdi.

Cara ve Ashley’nin ilişkisi neredeyse iki yıl sürdü. Çift, yaklaşık bir yıl önce beraber olduklarını duyurmuştu. 2019’un haziran ayında Cara, Pretty Little Liars yıldızıyla öpüştüğü bir videoyu paylaşarak aşkını resmen ilan etmişti.

Yine haziran ayında TrevorLIVE Gala’da Cara, E! News’e ilişkisini neden topluma duyurmaya karar verdiğini söyledi.

Bir kaynak, daha önce E! News’e çiftin ilişkisiyle ilgili,

“Bir süredir birlikte yaşıyorlar. Cara’nın Los Angeles’taki evindeler ve birlikte zaman geçirmekten keyif alıyorlar. Ashley daha önce böyle bir ilişkide bulunmamıştı ve çok mutlu.” Demişti.

“Bu, içerisinde bolca anlayış, destek ve sağlıklı bir iletişim bulunan farklı bir ilişki. Birlikte yürüyüşe çıkmak, kahve içmek, sinemaya gitmek gibi normal şeyler yapıyorlar. Aynı zamanda evde kalıp takılmayı da seviyorlar. Çok tatlı ve sevecenler. Her zaman birbirleri için basit ama sevimli şeyler yapıyorlar. Birbirlerine gerçekten bağlılar ve aşıklar.”

Büyük aşk şimdilik bitmiş gibi görünse de ikili birbirini hala sosyal medya hesaplarından takip ediyor. Belli mi olur belki bir mucize gerçekleşir. (Umarız). 

Öneriler

2 Comments

    Avatar
  • Keşke bitmeseydi ilişkileri, çok yakışıyorlardı😒

  • Avatar
  • Niye bitti yaaa, umarım yine barışırlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

48 Paylaşımlar
Paylaş48
Tweetle
Paylaş
Pin