Captain Marvel Evlenme Teklifinin Arasında Kaldı!

 Captain Marvel Evlenme Teklifinin Arasında Kaldı!
Digiqole ad

Brie Larson, Chicago’da yapılan, ACE Comic Con’da meet-and-greet bölümünde iki eşcinsel erkek tarafından gerçekleşen evlilik teklifine tanıklık edince “değişti”. Captain Marvel’ın yıldızı, diğer Marvel karakterlerini oynayan Tessa Thompson ve Chris Hemsworth’le etkinliğe katıldı. Onunla tanışmaya gelen adamın o esnada erkek arkadaşına evlilik teklifi etmesi karşısında şok oldu.

“Önümde gerçekleşen evlilik teklifini gördüğümde gerçek anlamda DEĞİŞTİM,” şeklinde yazıp, o anda çekilen fotoğraflarla beraber şaşkın halini Twitter’da paylaştı. “Çifte mutluluklar diliyorum!!!!!”

Aynı etkinlikte Thor oyuncuları Thompson ve Hemsworth’de kuir hayranlarla beraber fotoğraf çektirdi. Hatta bir fotoğrafta Hemsworth’ün lezbiyen pride bayrağı tuttuğunu görebiliyoruz. Thompson da başka bir kuir hayranla beraber biseksüel pride bayrağını tutarak poz verdi. ACE Comic Con eşcinsel nerdlerle mi doluydu diye düşünmeden edemiyoruz doğrusu.

Larson, ekibe katıldıktan beri, Marvel’ın evrenini değiştiren büyük bir karakteri oynadı. Başkalarının eşcinsel bir süper kahraman olabileceğini asla düşünmezdik dediğini duyunca da üzüldüğünü Variety’le olan röportajında belirtti;

“Süper kahramanlara belirli sınırlamalar getirilmesini aklım almıyor doğrusu. Artık bunları aşmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu tür konularda hep kendimi daha da aşmak istiyorum.”

Ayrıca Thompson’ın oynayacağı karakter Valkyrie, Marvel’ın gelecek filminde Thor: Love and Thunder’ın ilk açık kuir karakterlerinden biri olacak. San Diego’da gerçekleşen Comic Con’da, karakter artık Thor’un tahtında yerini aldığı için “Kendisine bir kraliçe bulması lazım,” şeklinde açıklama yaptı. Thompson’ın karakteri MCU’ya katılacak tek kuir karakter değil. The Eternal’s filminde, Angelina Jolie’ye erkek bir eşcinsel süper kahraman katılacak. Uzun zamandır kuirleri arkasında bırakan Marvel, sonunda bu eksiğini kapatacak gibi görünüyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin