Cara Delevingne Kalp Kırıklığını “Ruh Eşim” Dediği Arkadaşıyla Unuttu!

 Cara Delevingne Kalp Kırıklığını “Ruh Eşim” Dediği Arkadaşıyla Unuttu!
Digiqole ad

Geçtiğimiz yıllarda ünlü olan “en yakın arkadaş” kolyelerini hatırlıyor musunuz? Bu kolyeler genelde kalp şeklinde olur ve ikiye ayrılırdı. Kolyenin bir kısmı sizde, diğer kısmı da en yakın arkadaşınızda kalırdı. İşte bu “en yakın arkadaş” kolyesi fikrine model Kaia Gerber ve Cara Delevingne’den modern bir dokunuş geldi. İkili, birbirininkiyle uyuşan, “solemate” yazılı dövmeler yaptırdı.

12 Ağustos’ta Delevingne’in 28. yaş gününü kutlamak için Gerber, birkaç tane Instagram hikayesi paylaştı ve paylaştığı fotoğraflar arasında ikilinin ayaklarındaki uyumlu “solemate” dövmeleri görünüyordu. İkilinin arkadaşlığının hiçbir zaman sona ermeyeceğini umuyoruz! 

Ayrıca sevgi, burada sona ermedi. Gerber, Delevingne’in “Kaia” yazılı bir kazağı giyerken çektirdiği fotoğrafı paylaştı. Aynı zamanda Gerber, geçtiğimiz ay Delevingne ile birlikte Black Lives Matter protestosunda sarılırken çekilen fotoğraflarını da paylaştı.

Doğum günü kızı, hiç geç kalmadan Gerber’in hikayelerini kendi hikayelerinde tekrar paylaştı. Ünlü modelin doğum gününü kutlayanlar arasında Charlotte Lawrence, Clara Paget, Joan Smalls ve Margaret Qualley gibi isimler bulunuyordu.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

22 Paylaşımlar
Paylaş22
Tweetle
Paylaş
Pin