Ruby Rose, “Batwoman Rolünü Kız Arkadaşı Yüzünden Bıraktı” İddialarına İlk Kez Cevap Verdi

 Ruby Rose, “Batwoman Rolünü Kız Arkadaşı Yüzünden Bıraktı” İddialarına İlk Kez Cevap Verdi
Digiqole ad

Koronavirüs salgını, televizyon dizilerinin durmasına ve ertelenmesine sebep olduğunda Ruby Rose, Batwoman dizisindeki rolünden ayrıldığını duyurdu. 34 yaşındaki oyuncu, şimdiye kadar bu rolden neden ayrıldığı konusunda sessiz kalmayı tercih etti.

Rose, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda, ayrılma sebebinin sadece dizinin çekimleri sırasında yaşadığı sakatlık olmadığını, farklı etkenler olduğunu söyledi. 

Güzel yıldız Entertainment Weekly’e şunları söyledi,

“Yaralanma çok ağır değildi. Koronavirüs salgını başlayınca diziyi hiç bitirme şansımız olmadı. Karantinadayken birçok farklı şeyi düşünme fırsatın oluyor ve hayatta gerçekten ne yapmak istediğini sorguluyorsun. Bence hem benim hem de dizinin yapımcıları için, birçok şey hakkında konuşabilmek muhteşem bir fırsattı. Onlara çok saygı duyuyorum, aynı şekilde onlar da bana saygı duyuyor.”

Fakat daha önce yayınlanan haberlere göre Rose’un diziden çıkması, yaralanmasından ziyade yaşadığı bir ‘ayrılıktı’. Aynı zamanda haberler,

“Herkes uzun saatler gerektiren televizyon işlerinde çalışamaz. Çalışsa da oyuncunun birlikte olduğu kişi, bu saatlerden memnun kalmayabilir,” yazarak spekülasyon yarattı.

Eski Orange Is the New Black yıldızı Rose, bu spekülasyon hakkında konuşmasa da ‘süper kahraman olmanın zor olduğunu’ kabullendi. 

“Herhangi bir konuda liderliği üstlenmek oldukça zor, özellikle ben o durumdayken süper kahraman olmak daha zordu. Bir ameliyat olmuştum ve iyileşiyordum. Fakat ameliyattan 10 gün sonra işe gittim ve bence bu, hiç doğru bir fikir değildi. Normalde insanlar ameliyat olduktan bir ya da üç ay sonra işe döner. Fakat bir dizide veya filmde başrolde olmak, bazı fedakarlıklar gerektiriyor.”

Tüm bu yaşananlara rağmen Rose, Batwoman’daki deneyimlerini çok sevdiğini ve oyuncu kadrosuna minnettar olduğunu söyledi.

“İyileşme sürecinde zorlu koşullar altında çalıştığım için kendimle gurur duyuyorum. Tekrar dizi çekimlerinde yer almak isterim. Ama tamamen iyileşmek için bir süre ara vermem gerektiğini düşünüyorum.” 

Aynı zamanda söylentilere göre dizi, Rose’un canlandırdığı karakter için yeniden oyuncu bulmak yerine yeni bir karakter yaratacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Paylaşımlar
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin