Celebrity Drag Race’in İlk Yarışmacıları Açıklandı!

 Celebrity Drag Race’in İlk Yarışmacıları Açıklandı!
Digiqole ad

Geçtiğimiz sene duyurulan RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race’in ilk bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Drag Race’in 12. sezonunun son bölümünden sonra yayınlanan yarışmanın dört kısımlık bölümü, ilk üç yarışmacı olan Nico Tortorello, Jordan Connor ve Jermaine Fowler’ı tanıttı.

Her ne kadar yarışmada yarışacak ünlüler gizli tutulsa da bazı hayranlar Nico Tortorella’nın yarışacağını bazı dövmelerinden tahmin etti.

Riverdale’deki rolüyle bilinen Connor, yarışmanın favorilerinden olabilir.

Yarışmcılar America’s Next Celebrity Drag Race Superstar unvanı için yarışacak ve yarışmacının kazandığı 30 bin dolarlık ödül, yarışmacının istediği bir hayır kurumuna bağışlanacak.

Nico Tortorella Transgender Law Center’ı, Connor Cystic Fibrosis Canada’yı ve Fowler da Rape, Abuse & Incest National Network’ü ödülü kazandığı takdirde bağışlanmasını istediği hayır kurumu olarak seçti.

Gelecek bölümlerde izleyiciler, Alyssa Edwards, Asia O’Hara, Kim Chi, Monique Heart, Nina West, Trinity the Tuck ve Vanessa Vanjie Mateo gibi isimleri de görecek. Aynı zamanda gelecek bölümlerde daha çok ünlü isim yarışmaya katılacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 Paylaşımlar
Paylaş17
Tweetle
Paylaş
Pin