Çığlık Kraliçesi Geri Dönüyor!

 Çığlık Kraliçesi Geri Dönüyor!
Digiqole ad

Görünüşe göre korkunun esas kızı telefonu tekrar açtı.

Neve Campbell’in Çığlık 5 filmindeki ikonik rolü SidneyPrescott’la geri döneceği yapılan açıklamayla kesinleşti.

46 yaşındaki oyuncu, serinin diğer yıldızları Courtney Cox ve David Arquette’le birlikte çekilecek olan yeni devam filminde rol alacak. Yeni devam filmi 2011 yılında çıkan Çığlık 4’ten neredeyse 10, 1996 yapımı orijinal Çığlık filmindense 25 yıl sonra yayınlanacak.

Oyuncu yaptığı açıklamada Çığlık 5’in, orijinal Çığlık filmindeki dehşet verici Hayaletyüz Cinayetleri’nin gerçekleştiği kurgusal Woodsboro kasabasında geçeceğini doğruladı.

Oyuncu ‘Radio Silence’la zaman geçirdikten sonra, onların Wes Craven’a ve onun Çığlık serisinde yaratıklarına gösterdikleri sevgi, saygı ve takdiri gördüm’, dedi.

‘Tekrar Sidney Prescott rolünü oynamak ve Woodsboro’ya dönmek için çok heyecanlıyım.’, şeklinde konuştu.

Campbell’a Çığlık 5’te seriye yeni katılan Dylan Minette (13 Reasons Why), Mason Gooding (Love, Victor), Kyle Gallner (Nightmare on Elm Street), Jasmin Savoy Brown (The Leftovers) ve Mikey Madison (Once Upon a Time in Hollywood) eşlik edecek.

Çığlık 4’teki polis Judy Hicks rolüyle Marley Shelton da yeni filmde rol alacak. Ürkütücü bir biçimde komik olan polis memurunun karakterinin arkasında daha fazlası olabileceğiyle ilgili spekülasyonlarsa şimdiden gündemde.

Çekimlerine bu sene başlanacak olan Çığlık 5’in 2022 yılında vizyona girmesi bekleniyor. O zamana kadar, telefonu sakın açmayın…

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18 Paylaşımlar
Paylaş18
Tweetle
Paylaş
Pin