fbpx   .  

Converse Yeni Pride Koleksiyonunu Tanıttı

Converse, üst üste yedinci yıl için merakla beklenen Pride Koleksiyonunu çıkardı.

Sevilen klasik ayakkabı markası, tam da Pride sezonunda, LGBTİ+ topluluğunu kutlamak için 50’den fazla katılımcıyla beraber “canlı orijinal sanat serisi, görüntü, film ve hikaye’den oluşan” Found Family kampanyası adını verdikleri bir proje başlatıyor. Yeni başlatılan proje, markanın Converse’in “All Star” topluluğundan (markanın genç yaratıcılardan oluşan küresel ağı), Alli, Becki, Elianel, Jas, Thomas, Scotty, Reagan, Julian, Soma, Ilu, Isis, Paulos ve Jordan’ın yanı sıra, Converse CONS kaykay takımı binicisi Brianna da bu projenin yaratıcılarından.

Markadan yapılan açıklamada, “Queer All Stars, ev, aile ve desteğin önemi ve seçilmiş ailelerin onları yol boyunca sevgi ve sevinçle nasıl inşa ettikleri hakkındaki hikayelerini paylaştı” dedi. “Ortaokul arkadaşlarından diğer kaykaycılara ve tasarımcılara kadar.”

 

Converse ayrıca, 2015’ten bu yana LGBTİ + kuruluşlarını desteklemek için 1,65 milyon dolardan fazla bağışta bulunduklarını ve geçen yıl içinde markanın kuir topluluğunu desteklemek için taahhüt ettiği yıllık bağışları iki katına çıkardığını da bildiriyor. Ortakları arasında It Gets Better Projesi, BAGLY, Out MetroWest, The Ali Forney Center, COC Nederland, The Theatre Offensive, Skate Like a Girl’s Skateboarding Inclusivity Cooperative ve Las Fotos Projesi yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.