fbpx   .  

Evlenme Teklif Edeceği Kız Arkadaşının Babasıyla Yatan Genç Yardım İstedi

Sevgilinin ailesi tarafından onaylanmamak bir kenarda dursun, sevgilinin ailesinden biriyle yatmak bambaşka bir seviye.

The Guardian’ın cinsel sorunlar köşesine gönderilen bir mektupta, kimliğini açıklamayan bir erkek “biseksüel olduğu bir dönemden” bahsetti. Genç mektubunda, bir zamanlar önüne gelen herkesle yattığını, bunların arasında erkeklerin de olduğunu belirtti. Bu zamanları geride bıraktığını ekleyen genç, şu anki kız arkadaşıyla yemek yerken yaşadığı garip durumu böyle dile getirdi:

“Yemek yiyorduk ve yemeğin ortasındayken daha önce babasıyla yatmış olduğumu farkettim. Evlilik teklif etmeyi planlıyordum fakat sevgilim ile annesi uzaktayken babası kızıyla ilişkimizi bitirmemi söyledi. Fakat ben bu kıza aşığım. Babasını dinlemeli miyim yoksa durumu partnerime açıklamalı mıyım?”

Şaka gibi.

The Guardian’ın cinsel köşesine gelen mektupları yanıtlayan Pamela Stephenson Connolly ise bu cevabı verdi:

 

“Ne yapacağından önce, partnerinle rahat bir gelecek sahibi olabilecek misin onu düşünmek lazım. Gerçeği söylersen mahkemelik bile olabilirsin, muhtemelen ayrılırsın ve muhtemelen bir babayla kızının arasının asla düzelmeyecek şekilde bozulmasına sebep olabilirsin. Sen bu sevdadan vazgeç. İşler karışmasın. Aksi takdirde herkesi incitebilirsin.”

 

Aşkolsun Pamela. Yıl olmuş 2019. Aşkın mumla arandığı bir dönemde böyle bırakıp gitmek kolay mı? Bize kalırsa bu genç ne yapmak istiyorsa onu yapmalı ve aşkından vazgeçmemeli. Belki de düğünde babanın pipisiyle alakalı bir şaka patlatabilir, belli mi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.