fbpx   .  

Heteroseksüel Erkekler Yaptıkları “En Gay Aktiviteleri” Anlattı

İnternetin en sevilen platformlarından Reddit, ilginç bir konuya ev sahipliği yaptı. AskReddit bölümünde sorulan “Bir heteroseksüel olarak yaptığınız en gay aktivite neydi?” sorusu, garip ve komik cevapları beraberinde getirdi.

Başlık iki günde 13,000 yorum aldı.

Cevapların çoğu aslında “gay” kategorisine girmez fakat heteroseksüellerin yaparken kendilerini tuhaf hissettikleri aktiviteler oldukları kesin.

 

 

Örnek vermek gerekirse:

“Telefonumu kaybetmiştim. Arkadaşımın hemen belinin altındaki bölge bir hayli şişkin duruyordu. Telefonumu aldı ve pantolonuna sakladı zannedip elimi attım. S*kten başka bir şey yoktu.”

“Profesyonel olarak piercing yapıyorum. Gelenin gidenin s*kine dokunuyorum.”

“Güreş takımıyla grup olarak uyku seanslarımız olurdu ve birbirimizi yastık olarak kullanırdık.”

En sık gelen hareket ise içki oyunları nedeniyle başka bir erkeği öpmek.

“Doğruluk mu cesaret mi oynuyorduk ve bir kız erkeklerin ne kadar ileri gidebileceğini görmek istiyordu. Ben başka bir erkeği öptüm, başka bir erkek de benim s*kimi öptü. Hepimizin heteroseksüel olduğunu düşünürsek bence bir hayli gaydi.”

“Arkadaşlarımla beraber tuvaletteydik ve bir sebepten ötürü çok yükselmiştik. Hepimiz birbirimize pipilerimizi göstermiştik. Sanırım bu bizim daha yakın arkadaşlar olmamızı sağladı.”

Bir kullanıcı ise dil sürçmesinin azizliğine uğradığını böyle dile getirdi:

“Bir gün arkadaşım sevgili bulmak için internette dolanıyordu. Ben de birlikte başka bir şey yapalım diye uğraştığı işi bırakmasını istedim. Fakat ağzımdan şöyle bir cümle çıktı: ‘Burada ben varken neden internette kız arkadaş arıyorsun?'”

Bir kullanıcı ise kendini beklenmedik bir kaşık pozisyonunda bulduğunu söyledi:

“13 yaşındaydım ve bir akşam arkadaşımda kalmaya gitmiştim. Salonda beraber yatmıştık ve uyandığım zaman kaşık pozisyonundaydık. Ben küçük kaşıktım o da bana sarılmıştı. Yarım saat kadar hareketsiz yattım çünkü kalkmaya çalışırken onu uyandıracağımı ve garip bir durum olacağını biliyordum. Sonra o uyandı durumu farketti ve yavaşça uzaklaştı. Bu durum asla yaşanmamış gibi davranıyoruz ama ikimiz de farkındayız.”

Bir kullanıcının ise ABD Deniz Kuvvetleri’ndeki yürek ısıtan bir anısı, en sevilen yorumlar arasında yer aldı:

“Çölde mükemmel bir gökyüzü altında, takım liderinin yanındaydım. Tüm yıldızlar görünür haldeydi ve sıcak bir günün ardından ılık bir akşamdı. Ailelerimiz, hayallerimiz ve gökyüzünün ne kadar güzel gözüktüğüne dair sakin bir diyalog yaşadık. Elini tutmamı söyledi ve tuttum. 10 dakika kadar böyle kaldık ve sonrasında uyuyakaldık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.