fbpx   .  

Disney ve Marvel, Panseksüel Karakter Loki’nin Yeni Posterini Yayınlandı!

Loki hayranları toplanın! Panseksüel olduğu kabul edilen Nordik düzenbazın kendi solo TV dizisinin afişi resmen yayınlandı – ve bu yüzden çok heyecanlıyız! 

Disney+ ve Marvel Studios, bu Haziran ayının sonunda, yani Pride için tam zamanında yayınlanacak olan, Tom Hiddlestone’ın canlandırdığı kuir anti kahramanın tuhaflıklarına odaklanan ve merakla beklenen dizinin muhteşem bir yeni posterini paylaştı.

 

Dizinin resmi açıklamasında “Loki dizisi, Avengers: Endgame olaylarının sonrasında geçiyor ve kardeşinin gölgesinden çıkan Yaramazlık Tanrısı’nı öne çıkarıyor” diye yazıyor. “Tom Hiddleston, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku ve Richard E. Grant’in de yer aldığı bir kadronun yanı sıra, Kate Herron yönetmen, Michaael Waldron da baş yazar olarak görev alıyor.” 

İlk resmi Loki posterini sosyal medyada paylaşan Marvel, “Marvel Studios’un görkemli gelişi için geri sayıma başlayın @OfficialLoki,” diye yazdı. “Orijinal Dizi 11 Haziran’da @DisneyPlus’ta yayınlanmaya başlıyor.”

Loki’yi TV’de tekrar görmek için ne kadar heyecanlı olsak da, en kısa sürede yanıtlanması gereken önemli bir sorumuz var: Loki’nin kuirliği SONUNDA ekranda işlenecek mi? 

Marvel’ın içinden bir influencer olan Daniel Richtman’dan alıntı yapan We Got This Covered blogunda yer alan bir rapora göre, Loki’nin kuirliği nihayet yaklaşan Disney+ dizisinde sergilenebilir ve popüler MCU karakteri hem erkek hem de kadın sevgililere sahip olabilir!

Uzun zamandır sevilen Hiddleston Disney+ şovunda başrol oynayacak olsa da We Got This Covered, Thor’un yaramaz kardeşinin birden fazla versiyonunu (ve yaşını) oynamak için birden fazla oyuncunun kullanılacağını da bildirdi. 

Loki’nin kendi solo dizisini San Diego Comic-Con 2019’daki Marvel Studios’un Hall H panelinde öğrendik, ancak Marvel’ın kuir karakterlerini beyazperdede yok saymakla geçirdiği uzun geçmişi göz önünde bulundurursak, Loki’nin çizgi romandaki onaylanmış panseksüelliğinin televizyonlarımıza geleceğine dair pek umudumuz yoktu.

Ne Disney ne de Marvel Studios bu raporları doğrulamasa da, iyimser davranıyoruz ve bildiğimiz modern süper kahraman medyasının yıllar geçtikçe daha da kapsayıcı hale geldiğini düşünmek hala heyecan verici. Söylentilerin doğru olup olmadığını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz! Kuir Loki, görmek için uzun zamandır beklediğimiz bir şey!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.