Dua Lipa ve Miley Cyrus Düeti Yolda Olabilir!

 Dua Lipa ve Miley Cyrus Düeti Yolda Olabilir!
Digiqole ad

Görünüşe göre eleştirmenler tarafından beğenilen Future Nostalgia isimli yeni albümünü çıkaran yükselen pop yıldızı Dua Lipa, yeni işler yapmadan yerinde duramıyor.

Geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Lipa, Future Nostalgia albümünün özel versiyonunda Miley Cyrus ve Normani ile düet parçalarının olabileceğini söyledi.

Lipa, albümünün özel versiyonunun olacağını Capital FM ile röportajında “Evet, olacak,” diyerek onayladı.

“Üzerinde düşünüyorum. Heyecanlıyım. Henüz yayınlamadığım, fakat herkesin duymasını heyecanla beklediğim şarkılar var.”

Geçtiğimiz mart ayında hayranlar, Future Nostalgia’da bulunan bazı şarkıları albüm çıkmadan önce internete sızdırmıştı. Sızdırılan parçalar arasında albümde bulunmayan şarkılar da bulunuyordu ve bunların arasında Normani ile olan düet “If It Ain’t Me” de yer alıyordu.

Şarkının albümün özel versiyonunda yer alıp alamayacağına dair Lipa, “Muhtemelen,” dedi ve gülümsedi.

Lipa aynı zamanda Miley Cyrus ile de bir düetinin olduğunu açıkladı fakat şarkının geleceğinin belirsiz olduğunu söyledi.

“İstediğimiz gibi bir şarkı üretip üretmediğimizden emin değiliz, bu yüzden beklemedeyiz. Belki farklı bir şey yaparız, emin değiliz. Bir şarkı var fakat bu şarkı albümde yer alacak mı bilemiyorum.”

Şarkının ne zaman çıkacağı veya çıkıp çıkmayacağı belli değil. Şarkının çıkmasını beklerken Dua Lipa’nın Future Nostalgia albümünü dinleyebilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

32 Paylaşımlar
Paylaş32
Tweetle
Paylaş
Pin