Duygusal Bir İlişkiye Hazır Olmadığınızı Gösteren ‘7’ Belirti

 Duygusal Bir İlişkiye Hazır Olmadığınızı Gösteren ‘7’ Belirti
Digiqole ad

Sıradan ilişkiler, bir sürü erkek arkadaş. Tek gecelik ilişkilerden sonra, bir yerde bir sorunun olduğunu fark ettiğinde, sorunun köküne bakarsın. Duygusal olarak ilişkiye hazır olmamak. Endişelenme! çünkü seninle aynı durumda olan binlerce insan var. Sizler için, duygusal bir ilişkiye hazır olmayan eşcinsel erkeklerin, benzer ‘7’ özelliğini listeledik.

1. Durmaksızın Hornet’da takılıyorsan

Sürekli olarak Hornet’da takılıyor olman, bir erkek arkadaş aradığını değil, cinselliğe ihtiyacın olduğunu ve böyle bir şey aradığını gösterir. Bunda yanlış olan bir şey yok. Ama sevgili olacak doğru düzgün kimse yok diye düşünüyorsan, bunun sebebi 7/24 Hornet’da takılman. Tinder ve Grindr gibi uygulamalarla da şansını deneyebilirsin.

01

2. Buluştuğun her erkekte bir kusur arıyorsan

Daima bir şeylerin yanlış olduğuna dair şikayette bulunuyorsan dikkatli olmalısın. Ufak sebepler yüzünden, kesinlikle bir daha buluştuğun kişiye şans vermemek büyük hata olur. Ufak şeyleri görmezden gelebilmelisin. Bir ilişkide iki kişi ufak şeyleri birlikte aşabilir.

02

3. Küçük olması vs gibi sebeplerle yaşadığın şehri suçluyorsan

Evet topluluğumuz küçük, ama dışarıda birlikte olabileceğin bir sürü eşcinsel erkek var.

03

4. Hala homofobik düşüncelerin varsa

Evet, sen de gaysin, ama sen yalnızca erkeklerle birlikte oluyorsun, feminen hareketlerde bulunup ’’aşırı gay’’ olmuyorsun şeklinde düşünüyorsan, homofobiyle ilgili aşamadığın şeyler var demektir.

05

5. Geçmişteki bir ilişkine takılıp kaldıysan

Bu daima olur. Eski ilişkileri aşmak oldukça fazla zamanını da alabilir. Eğer böyle bir durumdaysan kesinlikle başka bir erkekle buluşma. Bu her iki tarafa da haksızlık olur.

06

6. Yaptığın her şeyin istisnasız doğru olduğunu düşünüyorsan

Yaşadığım her sorun karşı taraf yüzünden yaşandı diye düşünüyorsan, bil ki bir sorun var demektir. Hiç yanlış yapmamış olmak maalesef ki mümkün değil. Geriye gidip yeniden düşünmen ve hatalarınla yüzleşmen gerekir.

07

7. Biten bütün ilişkilerin suçlusu olarak kendini görüyorsan

Mahvolan tüm ilişkiler için kendini suçluyorsan, bu seni depresyona kadar götürebilir. Bu yüzden bir psikoloğa gidip, terapi görmenizi tavsiye ederiz.

00

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin