Elite, 2 Yeni Karakterle Beşinci Sezon Onayını Aldı

 Elite, 2 Yeni Karakterle Beşinci Sezon Onayını Aldı
Digiqole ad

Elite’in dördüncü sezonu ekranlarımıza bile gelmedi, ancak ikonik İspanyol gençlik dizisi Netflix’te beşinci kez yenilendi.

Bu hafta yayın platformu, beşinci sezonun çekimlerinin yakında İspanya’da ana oyuncu kadrosuna iki ekleme ile başlayacağını duyurdu: Arjantinli aktris Valentina Zenere (Cable Girls) ve Brezilyalı aktör André Lamoglia (Juacas).

Dizide hikaye hala, önceki okulları yıkıldıktan sonra elit bir yatılı okula gönderilen işçi sınıfından üç arkadaş Samuel (Itzan Escamilla), Nadia (Mina El Hammani) ve Christian’ı (Miguel Herrán) takip ediyor.

Elite’in 2018’deki ilk çıkışından bu yana, dizi, hayranları tarafından “Omander” olarak adlandırılan LGBTİ+ karakterleri Omar ve Ander arasındaki ilişkiyi hedefleyen özel övgülerle evrensel eleştiriler aldı.

Şov, Netflix’in en iyi performans gösteren İspanyol yapımlarından biri ve üçüncü sezon 20 milyondan fazla hane tarafından izlendi.

2019’da dizi, GLAAD Medya Ödülleri’nde En İyi Senaryolu Televizyon Dizisi (İspanyolca) ödülünü kazandı.

Halen yayın tarihi belli olmayan dördüncü sezon, El Hammani, Danna Paola Lucrecia (Lu), Ester Expósito (Carla), Álvaro Rico (Polo) ve Jorge López (Valerio) gibi karakterlerin diziden ayrılışına tanıklık edecek.

Piper, Ayuso, Escamilla, Miguel Bernardeau (Guzmán), Claudia Salas (Rebeca) ve Georgina Amorós (Cayetana), yeni oyuncular, Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch ve Diego Martín ile geri dönecek.

Bir basın açıklamasında Netflix, yeni yıldızların “şu ya da bu şekilde Las Encinas evreninin bir parçası” olacağını ve karakterlerinin “Guzmán, Samuel, Ander, Omar, Rebeca ve Cayetana ile yollarının kesişeceğini” söyledi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin