Emma Watson: Bekar Değil, Tek Eşliyim

 Emma Watson: Bekar Değil, Tek Eşliyim
Digiqole ad

Oyuncu, 30 yaşına yaklaşıyor olmanın nasıl bir baskı yarattığını ve o zamana kadar “bilinçaltına işlenen mesaj” hakkında ne yapabileceğimiz hakkında konuştu.

British Vogue’a, “Eğer kocanız ve çocuğunuz yoksa… Üzerinizde korkunç bir baskı var demektir,” diye açıklamalarda bulundu.

29 yaşındaki Watson önceden, “Bekarlık sultanlıktır,” sözüne hiç inanmadığını ve insanların 30 yaşına girmekten neden bu kadar korktuğunu anlamadığını söyledi.

Emma Watson, “Bekarsanız inanılmaz bir endişe hissediyorsunuz,” diyor ve daha 29’una girerken, 30 olma korkusunu nasıl hissettiğini şu sözlerle açıklıyor;

“Eğer bir eviniz, kocanız, çocuğunuz, aşırı derecede güvenilir ve sabit bir kariyeriniz yoksa ve hala bir şeyleri çözmeye çalışarak 30’unuza giriyorsanız üzerinizde aşırı derecede baskı ve endişe bulunur.”

“Her ne kadar uzun zamanımı almış olsa da (bekar olduğum için) mutluyum ve kendimi tek-eşli olarak tanımlıyorum.”

‘Tek-eşli’ terimi birçok bekar Twitter kullanıcıları tarafından sevilmiş olmasına rağmen Good Morning Britain sunucusu Piers Morgan ‘tek-eşlilik’ fikrini “saçmalık” olarak tanımladı.

Metro.co.uk’e, “Bu saçma sapan şeyleri de nereden çıkarıyorsunuz ya?” dedi. “Tek-eşlilik demek kendine bir herif bulamamak demek değil mi?”

Buna rağmen Twitter kullanıcıları, Watson’un kattığı bu ‘tek-eşlilik’ terimini kutlamayı sürdürdü.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

35 Paylaşımlar
Paylaş35
Tweetle
Paylaş
Pin