fbpx   .  

Kaitlynn Carter Sonunda Patladı: Miley Cyrus’a Aşıktım!

Miley Cyrus Tik-Tok ile meşgul ve yeni erkek arkadaşı Cody Simpson ile ana sayfamızı spamlıyorken, eski sevgilisi Kaitlynn Carter, Miley ile yaşadıkları yaz aşkını konu alan yazılar yazmaya devam ediyor.

 

Bu yılın başlarında kocalarından ayrılan Kaitlynn ve Miley, birbirlerine romantik yazılar yazdıkları Instagram gönderileriyle, Como Gölü gezileriyle kısa süreli de olsa bir birliktelik yaşamıştı.

 

Carter, pazartesi yayınlanan Elle köşesinde, “Geçtiğimiz Temmuz ayında bir kız arkadaşla tatile gittim. Sonrasında tek bildiğim şey ona aşık olduğumdu,” yazdı. “Bu kadar basit değildi tabii. Aynı zamanda oldukça karışıktı da.”

“O tatile çıkana kadar bir kadını böylesine sevebileceğim aklımın ucundan geçmezdi,” diye devam etti. “Ancak geçmişte yaşadığım ilişkilere bakınca, gerçek anlamda bir ‘tipimin’ olmadığını fark ettim.”

Cyrus’un adı her ne kadar makalede geçmese de Carter, arkadaşıyla kendisinin “boşanmalarımızı aşmaya çalışırken”, “bir kadınla ilk defa aşk yaşadığı” gibi durumlarından bahsediyor.

Aynı zamanda Carter, bu ilişkinin onun sadece cinsel yönelimini sorgulatmayla kalmayıp aynı zamanda bir şeyi “tam olarak doğru” hissettiğinde ortaya çıkan büyük baskının varlığını öğrettiğini söylüyor.

“Ona olan hoşlantım aynı geçmişte benden yaşlı bir adamdan hoşlanmam gibi oldu. Bu, doğanın bir tür gücünden başka bir şey değildi. Bu yüzden üzerinde pek düşünmedim veya değerlendirmedim. Her şey bir anda gelişti ve aynı şekilde her şey yolundaydı. Geçmişteki üç yıllık arkadaşlığımıza baktığımda ona karşı diğer arkadaşlarımdan farklı olarak hep bir şeyler hissetmiş olduğumu fark ettim. Ancak beraber gittiğimiz tatile kadar onunla ilgili romantik bir şeyler yaşamak aklımın ucundan bile geçmedi.”

Cyrus ve Carter’ın ilişkilerinin, çıkmaya başladıklarından iki ay sonra bittiği medyaya yansımıştı. Kaitlynn Carter tam olarak neden ayrıldıklarını ve neden kısa sürdüğünü açıklamasa da ilişkileri hakkında şunları yazdı:

“Gözlerimi açtığı ve keşfedilmemiş taraflarımı görmemi sağladığı için yaşadığım en son ilişkime sonsuz bir minnettarlık duyuyorum.”

Carter, yazısının başkalarına da cesaret vermesini umduğunu söyleyerek, kendine tam olarak bir “etiket” koymadığını da belirtiyor.

“Kendi cinsel yönelimimi tam olarak tanımlayabileceğimi sanmıyorum ama bu benim için bir sorun yaratmıyor çünkü bu konuda hala kendimi keşfediyorum ve bazı şeyleri çözmeye çalışıyorum. Başka insanların benim için kafalarından etiketler koyması gerçekten ilginçti. Daha ben bile bu yaz yaşadığım deneyimi kafamda açıklığa kavuşturamazken, insanların cinsel yönelimimi benden daha iyi biliyormuş gibi davranmaları çok saçma.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.