fbpx   .  

Eşcinsel Olarak Programlanabilen Biyonik Penisli Robot Yakında Çıkıyor!

Lider AI robotik şirketi RealDoll’un yeni seks robotları, tercihinize bağlı olarak eşcinsel veya heteroseksüel olarak programlanabiliyor.

RealDoll, 2019’da animatronik kafalı ve İskoç aksanlı bir AI seks robotu olan Harmony’yi yarattı.

 

Harmony görünüşte “biseksüel bir tat” olarak tasarlanmış olsa da şirket şu anda ilk erkek seks robotu Henry üzerinde çalışıyor ve müşterilerin robotlarının cinsel yönelimini programlamalarına olanak sağlayacak yapay zeka yaratıyor.

RealDoll’un alt bölümü Realbotix’in CEO’su Matt McMullen, şirket temsilcisi Brick Dollbanger tarafından Instagram’da yayınlanan bir videoda, Henry’nin AI yazılımını geliştirmenin “karmaşık” olduğunu söyledi.

“Sadece farklı bir cinsiyet yaratmamız gerekmiyor, aynı zamanda profilde bir cinsel yönelim yaratmamız gerekiyor” dedi.

McMullen, lezbiyen seks robotlarının da ufukta olduğunu belirterek, “Bu, kadın platformuna da yayılacak bir şey olurdu.”

McCullen, Henry’yi gelecek yıl piyasaya sürmeyi umarken, şirketin hala “o biyonik penisi bulması” gerektiğini söyledi.

“Henry için çok özel bir parça üzerinde çalışacağız, bilirsin, penisiyle kamyonları kaldırabilmesi için,” dedi.

Hem erkek hem de dişi robotlar için “kendinden ısınan, kendi kendini yağlayan erojen bölgeler” geliştirdiklerini de sözlerine ekledi.

RealDoll robotlarının insan yüz ifadelerini yeniden oluşturabilen hareketli kafaları ve yüzleri olsa da McCullen, güvenlik endişeleri nedeniyle tamamen animatronik vücutların gerçeğe dönüşmesinin yıllar alacağını söyledi.

McCullen “Vücudu canlandırmaya başladık, sorun şu: Bir beden ne zaman canlandırılabilir ve sonra birinin yatağına atılmak güvenli olabilir?’ dedi.

“Silikon ağırlığının tamamını kaldırabilecek kadar güçlü bir robot kol oldukça güçlü. Bununla ilgili bir şeyler biraz ters giderse, kafanı uçurabilir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.