Euphoria’nın Bonus Bölümü Yolda!

 Euphoria’nın Bonus Bölümü Yolda!
Digiqole ad

Dünya çapında bir pandemi Emmy ödüllü lise dramasının hayranlarına istediklerini vermesini engellemiyor!

Başrol oyuncusu Zendaya’nın tarihi Emmy galibiyeti hala tazeyken, HBO hayranların haftalardır hakkında konuştuğu dedikoduyu onayladı; övgüyle karşılanan lise dramasına bir bonus bölüm geliyor.

Deadline’ın haberine göre, HBO’nun başkanı Casey Bloys haberi doğruladı ve pandemi yüzünden birinci ve ikinci sezonun arasında oluşan boşluğu kapatmak ve hayranları mutlu etmek adına bir özel bölümün hazırlandığını duyurdu.

Aslında bu, bu haberi ilk duyuşumuz değil. PRIDE’ın önceki bir haberine göre Zendaya geçtiğimiz haftalarda Euphoria’nın özel bölümünden bahsetmişti. Ödüllü oyuncu önce InStyle Magazine’in Eylül sayısına ve Jimmy Kimmel Live’a verdiği röportajlarında özel bölümün sözünü etmişti.

‘Gurur duyacağımız ve istediğimiz gibi olacak bir ikinci sezonu kimseyi tehlikeye atmadan yapmanın yollarını arıyoruz’, diyen Emmy ödüllü oyuncu, HBO’nun ikinci sezona 2021 başında başlamayı umduğunu, bu yüzden de bir ‘köprü bölüm’ yapabileceklerini eklemişti.

Zendaya, ‘Tam olarak nasıl tarif edebileceğimi bilmiyorum, ama belirli bir sayıda insanla güvenli bir ortamda bir bölüm yaratıp insanlara bir şey vermek… Ve diziyi seven insanlara onları ikinci sezona taşıyacak bir şey vermek,’ dedi.

Her ne kadar Euphoria’nın özel bölümünün zaman çizelgesi ve ne zaman izleyebileceğimiz belli değilse de Rue, Jules ve ekibin kalanını yakın gelecekte televizyonlarımızda göreceğimiz bilmek heyecanlanmak için fazlasıyla yeterli.

Görünüşe göre, sabırla beklerken birinci sezonu tekrar izleyeceğiz!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Paylaşımlar
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin