fbpx   .  

Evan Peters American Horror Story’de Drag Performansı Sergileyecek

American Horror Story bize bir Evan Peters drag performansı sunuyor.

Görünüşe göre Evan Peters’in American Horror Story: Double Feature’da bir drag kraliçesi olarak görüneceğine dair söylentiler doğru, çünkü dizinin gelecek haftaki bölümünün fragmanı geldi ve Evan komple drag içinde.

 

Geçen hafta izleyiciler Evan Peters’ın Dolly Parton ve Kenny Rogers’ın “Islands In the Stream” şarkısını seslendirmesini izlediler. Bu haftaysa ‘Too Much, Too Little, Too Late’le karşımızda. Evan gelecek hafta şarkı söylemek için sahneye çıkacak ve drag kraliçeleriyle dolu bir bardaki performansıyla olay yaratacak.

 

AHS: Double Feature – ‘Red Tide’ın gitgide daha içine girdikçe izole Provincetown topluluğunda yaşayan karakterlerin tarihi hakkında giderek daha fazla şey öğrenmeye başlıyoruz.

Fragmana göre, ‘Blood Buffet’ başlıklı 4. bölüm, Belle Noir (Frances Conroy) ve Austin Sommers’ın (Peters) Provincetown’a nasıl geldiklerinin ve The Chemist’in (Angelica Ross) siyah haplarını nasıl aldıklarının arka planını detaylandıran geçmişe dönüşlerden oluşacak gibi görünüyor. 

Belle onları haplarla tanışmadan önce, Austin bir drag sanatçısı gibi görünüyor. Sahnede Mickey (Macaulay Culkin), Karen (Sarah Paulson) ve diğer drag kraliçeleri de dahil olmak üzere seyirciler barda ona tezahürat ederken görülebilir.

Bölümle ilgili daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı, ancak sette çekilen fotoğraflar yerel bir barda bir Drag Night etkinliğinin gerçekleştiğini gösteriyor.

Bölümün çekimleri sırasında sette profesyonel drag sanatçıları da görüldü, ancak şu anda kimin ekranda yer alacağı belli değil.

Willam da gösteri için seçmelere girdiğinden bahsetti, ancak sonunda oyuncu kadrosuna alınmadı. RuPaul’s Drag Race All Stars 5 galibi Shea Couleé ve All Stars 4 galibi Monét X Change da dizinin yeni sezonunda bir rol için seçmelere katıldıklarını paylaşmışlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.