Jogia, Tyler Posey ile Ateşli Seks Sahneleri Hakkında Konuştu: Cinsellikte Sınırımız Yok

 Jogia, Tyler Posey ile Ateşli Seks Sahneleri Hakkında Konuştu: Cinsellikte Sınırımız Yok
Digiqole ad

Yeni komedi dizisi Now Apocalypse’te gay seks sahneleri bulunuyor. Sahnelerin baş kahramanları ise Tyler Posey ve Avan Jogia.

IMDb ise diziyi böyle tanımlıyor:

“Ulysses (Avan Jogia) Los Angeles’taki arkadaşlarıyla aşk, seks ve şöhret peşinde koşarken kendisini karanlık rüyalar ve komplo teorileri içinde buluyor.”

Dizide Jogia’nın karakteri, bir gay çöpçatanlık uygulaması sayesinde Gabriel ile tanışıyor. Gabriel, Teen Wolf’un başarılı oyuncusu Tyler Posey tarafından canlandırılıyor. Dizide ikili arasında ateşli seks sahneleri geçiyor.

Jogia: “PornHub’da popüler olacağız ve bir sürü GIF görselleri yapılacak hissediyorum!”

“Dizide yer alan diğer oyuncular bu konuda daha deneyimli tabii. Kadroda Tumblr’da çeşitli fanteziler için GIF’leri yapılan oyuncular yer alıyor. Onlardan biraz kulak aşinalığı geliştirdik.”

Now Apocalypse’te gay seks sahneleri olan tek ikili Ulysses ve Gabriel değil. Esasında seksin bu dizide yerine dair tam bir fikir edinmeniz için en doğrusu fragmanı izlemeniz olur. 

Jogia: “Bu dizide cinselliğe bir sınır çekilmiyor.”

“Cinsellikte ayıp ya da karanlık olan bir şey yok. Suçlu hissedecek bir şey yok. Ne yazık ki genel olarak Amerikan televizyonları ve sineması, tam tersi yönde hareketler sergiliyor. Seksi utanılacak bir olguymuş gibi göstermek yerine pozitif ve keyifli kılan böyle bir yapımda yer aldığım için mutluyum.”

“Ulysses kendini ve etrafını keşfediyor. Cinsellik bir spektrum ve Ulysses bu spektrumda bir sağa bir sola geziniyor. Kendini rahat hissettiği belli durumlar var elbette fakat yeniliklere, yeni deneyimlere de açık.”

“Sıra dışı bir karakteri canlandırıyorum ve bundan keyif alıyorum. Canlandırdığım karakter cinselliğin sınırlarını keskin bir şekilde çizmiyor. Birden fazla deneyimi aynı anda yaşayabiliriz. Bu gerçeğin TV ekranlarında ya da filmlerde yeterince yer aldığını düşünmüyorum.”

Dizi hakkında başta Twitter olmak üzere sosyal medya da bir hayli heyecanlı. 

“Avan Jogia ve Tyler Posey öpüşüyor ve sırf bunun için geldim.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin