Harry Styles, RuPaul’s Drag Race’de Yarışabileceğini Söyledi!

 Harry Styles, RuPaul’s Drag Race’de Yarışabileceğini Söyledi!
Digiqole ad

LGBT’lerin ikonu Harry Styles, RuPaul’s Drag Race’in ‘ünlü versiyonu’nda yer almayı düşünebileceğini söyleyince internet resmen çılgına döndü!

Hits Radio Breakfast ile röportajında Styles, sunuculara RuPaul’a çıkmak isteyebileceğini söyledi.

Metro’ya göre, RuPaul’un ‘ünlüler versiyonu’nda olma fikri ortaya çıktığında Harry, “Evet! Neden olmasın?” dedi. RuPaul’s Celebrity Drag Race, 2020’de yayınlanacak ve eski Drag Race yarışmacılarından on ikisi ünlülere akıl hocalığı yapacak.

Styles, geçtiğimiz günlerde yayınladığı, biseksüel marşı olarak görülen ve cinsel yönelimi hakkında tekrar tartışmalara sebep olan şarkısı ‘Lights Up’ hakkında da konuştu. Kendisi için “mutluluk verici” bir şarkı olduğunu söyledi.

“Bazı yerlerde karanlık olduğunu düşünüyorum. Ama benim için, bu çok özgürleştirici… Kendimi yansıtmak ve keşfetmek gibi. Tıpkı özgürlük gibi. İşlemeye çalıştığım şeyler sanırım son birkaç yıldır biraz çakışıyor. Bunların hepsini kabullenmek gibi bir şey. ”

“Benim için çok pozitif bir şarkı” diyerek ekledi.

Harry ayrıca tekrar müzik yapıyor olmaktan dolayı mutlu olduğunu da söyledi.

“Geri döndüğüm için mutluyum. Müzik yapmaya hazırdım. Yeniden çalışıyor olduğum için çok heyecanlıyım. Hatta şarkı çıktığında annem, dedeme şarkıyı dinletmiş. Annem, dedemin mutlu olmama ve çalışmama sevindiğini söylediği bir mesaj attı! ”

Harry, 16 Kasım’da Saturday Night Live’da hem sunuculuk yapacak hem de sahne alacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

38 Paylaşımlar
Paylaş38
Tweetle
Paylaş
Pin