Hava Durumu Nedeniyle Düğünleri İptal Olan Lezbiyen Çift, Starbucks’ta Evlendi!

 Hava Durumu Nedeniyle Düğünleri İptal Olan Lezbiyen Çift, Starbucks’ta Evlendi!
Digiqole ad

Bir çift, hava durumu nedeniyle kumsaldaki düğününü son anda iptal etmek zorunda kalınca, arkadaşları ve yabancı insanlar olaya dahil oldu.

13 Aralık’ta, Amber Plyler ve Kate Mang, dört çocuklarının ve birkaç arkadaşın önünde, South Carolina’daki Isle of Palms’da düğün yapmaya karar verdi. Ancak hava durumu plana uymadı. Düğün günü, yağmurlu, soğuk ve rüzgarlıydı. B planı olarak, konakladıkları otelde kapalı alanda düğünü gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceklerini görmeye çalıştılar, ancak otel kendilerini ağırlamayı başaramadı. Çift, hayal kırıklığına uğradı ve ne yapacağını bilemedi.

Arkadaşlarından biri olan Megan Houghtaling’in bir fikri vardı: Düğünü, Plyler ve Mang’in ilk kez barista olarak çalışırken tanıştığı yakındaki bir Starbucks’ta yapabilirlerdi. Düğün için orada bulunan arkadaşlarının birçoğu da zaten Starbucks çalışanıydı.

Plyler HuffPost’a, “Düğünümüz, Starbucks çalışanları, yakın arkadaşlarımız, çocuklarımız ve fotoğrafçımız Kaity Hughs’dan oluşuyordu,” dedi. “Bu yüzden yerel bir Starbucks’ın kısa bir düğün törenine izin vereceği mükemmel bir fikir olarak görünüyordu.”

Aynı zamanda Plyler’in Starbucks’taki müdürü olan arkadaşı Lori Smith de bazı aramalar yaptı ve Coleman Bulvarı’ndaki müdür Ben Payne ile iletişime geçti.

Plyler, “Ben, yardım etmeyi istediğini ve bir saate ihtiyacı olduğunu söyledi,” dedi. “Hepimiz gitmeye hazırdık çünkü en azından otel boş bir toplantı odasını kullanmamıza izin verir diye umuyorduk. Ancak bu da istediğimiz gibi olmadı.”

Charleston Weddings dergisinin editörü Melissa Bignes, tam o sırada Mount Pleasant’taki Starbucks’ta çalışıyordu, konuşmanın bir bölümünü duydu ve nasıl yardım edebileceğini sordu.

Çalışanlar mobilyaları taşır, döşemeleri temizler ve Noel dekorlarını kaldırırken Bigner, Ooh! Events’ten düğün törenine uyumlu süsler getiren etkinlik planlayıcısı arkadaşını aradı.

Ve bir şekilde her şey rayına oturdu: Gelinler, güzel bir şekilde süslenmiş kahve dükkanında evlilik yeminlerini etti.

Yeri geldiğinde gerilmelerine rağmen gelinler, yakın arkadaşlardan ve aynı zamandan yabancılardan aldıkları yardımlar sayesinde unutulmaz bir gün geçirdi.

Mang, “Bu insanlar daha önceden bizi tanımıyordu ancak düğünümüzü kurtarmak için uğraş verdiler,” dedi. “Hayatımızın en büyülü gününü geçirmemize yardımcı oldular. Bu bizim için çok anlamlı, herkese teşekkürler.”

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

54 Paylaşımlar
Paylaş54
Tweetle
Paylaş
Pin