fbpx   .  

Heartstopper’ın 3. Sezonunda Şok Ayrılık! 

Sevilen LGBTİ+ dizisinin üçüncü sezonu Netflix’te yapım aşamasında.

Birinci ve ikinci sezonların büyük başarısının ardından, Heartstopper üçüncü sezon için resmen prodüksiyona başladı. Duyuru Heartstopper’ın yaratıcısı Alice Oseman tarafından bir Instagram gönderisiyle yapıldı.

Gönderide, “VE AKSİYON! Heartstopper’ın üçüncü sezonu resmi olarak prodüksiyon aşamasında” ifadeleri yer alıyor. Fotoğrafta Oseman, Andy Newbery’nin üçüncü sezonun ilk bölümünü yöneteceğini gösteren bir klaket tutuyor.

 

Heartstopper’ın üçüncü sezonunda Kit Connor (Nick), Joe Locke (Charlie), Yasmin Finney (Elle), William Gao (Tao), Kizzy Edgell (Darcy), Corinna Brown as (Tara) ve Tobie Donovan (Isaac) gibi dizinin ana oyuncu kadrosunun çoğu yer alacak.

Netflix tarafından işletilen blog Tudum’a göre, Sebastian Croft (Ben) Heartstopper’ın üçüncü sezonu için geri dönmeyecek. Oseman, Charlie’ye yaşattığı travmanın ardından Ben’in “ekranda herhangi bir şekilde kefaret ödemesinin” “gereksiz yere zalimce” olacağına inanıyor.

“Özellikle Ben’in manipülasyonunun artçı sarsıntıları hala Charlie’ye acı verirken, Ben daha iyi bir insan olabilir ama Charlie buna tanık olmamalı, bunu onaylamamalı ya da herhangi bir bağışlama sunmamalı. Ve bu yüzden de affetmeyecek.”

Rollerini yeniden canlandırması beklenen diğer oyuncular arasında Olivia Colman (Sarah), Rhea Norwood (Imogen), Jenny Walser (Tori), Cormac Hyde-Corrin (Harry), Fisayo Akinade (Nathan), Bradley Riches (James) ve Chetna Pandya (Singh) yer alıyor.

Heartstopper’ın üçüncü sezonunu muhtemelen 2024’te izleyebileceğiz, ancak önümüzdeki aylarda gelecek tüm güncellemeleri görmek için sabırsızlanıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.