.  

HIV Pozitif Olduğu İçin 10 Aile Tarafından Reddedilen 28 Günlük Bebek Yuvasına Kavuştu!

Sahip olduğumuz tek şey ailemizken nasıl aile hakkında konuşamayız ki?

İngiliz medyasının yaptığı bir habere göre 2014’te HIV’li olması ve gereken kilosunun altında doğması sebebiyle 28 günlük bebek Olivia için bir aile aranıyordu. Sağlık sebepleri yüzünden on aile tarafından reddedilmişti.

 

 

İşte tam o zaman Damian Pighin ve Ariel Vijarra, Olivia ile tanıştı. Olivia’yla tanıştıklarında uzun zamandır ailelerini üç kişiye çıkartarak genişletmeyi istiyorlardı.

Haberimizin devamında bu aile gibi, kalbinizin de üç katına çıkmasına hazır olun.

Söylentilere göre Vijarra;

“Onu görür görmez hayatımın bir parçası olduğunu hissettim. Aramızda aniden bir bağlantı oluştu. Onu kollarımızda tuttuk, biberon verdik, sevdik. Ağlamayarak bizi izledi.” Dedi.

Çift, onu eve götürür götürmez Olivia, HIV tedavisinde kilo alması gibi olumlu gelişmeler gösterdi. Birkaç ay sonunda aileye virüsün kanında tespit edilemez olduğu müjdesi geldi. Olivia, HIV’yi yayamayacak olmasının yanı sıra, bağışıklık sistemi daha fazla zarar görmeyecek. Anlayacağınız ailenin endişelenecek bir şeyi kalmadı.

Olivia’nın ailelerine katılmasından bir yıl sonra Pighin ve Vijarra, başka bir kız evlat daha edindi. Olivia bu aydan sonra, Victoria’da Şubatta beş yaşına girecek.

Trump’ın yönetimi altında her şey harika olmayabilir ancak böyle ailelerin ve insanların bulunması dünyanın iyi bir yer olabileceğinin en büyük kanıtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.