fbpx   .  

İkonik Spice Girls Üyesi Mel C: Keşke Lezbiyen Olsaydım

Spice Girls efsanesi Mel C, “lezbiyen olmayı dilediğini” ve LGBTİ+ topluluğunun “fazlasıyla bir parçası” olduğunu hissettiğini söyledi.

Şarkıcı, kariyerinin ilk yıllarında gizlice bir lezbiyen olduğuna dair ısrarlı spekülasyonlarla karşı karşıya kaldı ve şimdi Closer dergisine, insanların onun eşcinsel olduğunu düşünmesini önemsemediğini söyledi.

 

Yaklaşık altı yıldır Joe Marshall ile ilişki içinde olan Mel C, cinselliğini “hiç düşünmediğini” söyledi.

Mel C, “Beni daha sonra tanıyan arkadaşlarım var ve” Aklımda lezbiyen olduğuna dair hiçbir soru yoktu” diyorlar.

Devam etti: “LGBTİ+ topluluğu ile çok çalışıyorum ve bu etiketlerin hiçbirine uymasam bile, kendimi o topluluğun bir parçası gibi hissediyorum.

Ama, lezbiyen olarak adlandırılmayı gerçekten umursamıyorum. Hayatımda “Keşke lezbiyen olsaydım” diye düşündüğüm zamanlar oldu.”

Mel C, uzun zamandır LGBTİ+ topluluğunun bir müttefiki oldu ve geçen yılın Ekim ayında NME’ye trans topluluğunu desteklemekten “çok gurur duyduğunu” söyledi.

Röportajda Mel C, drag grubu Sink The Pink ile turneye çıkmanın kendisine müttefik olma konusunda çok şey öğreten “olağanüstü bir deneyim” olduğunu açıkladı.

“Eğlenceli olacağını biliyordum, ama beni bu kadar etkilemesini hiç beklemiyordum” dedi.

“LGBTİ+ topluluğunun müttefiki olmak önemli ve ödüllendirici. Onların dünyasına kabul edildiğim için mücadeleleri hakkında çok şey öğrendim ve gerçekten olduğun kişi olma cesaretine hayran kaldım – bu her zaman Spice Girls’ün mesajıydı.”

“Non-binary insanlarla çalışırken öğrendiğim en güzel şey insanları cinsiyet olarak değil, insan olarak görmektir, ki bu gerçekten zor çünkü şartlandırılmışız. Birine ilk baktığınızda, “Uzun beyaz bir adam veya kısa siyah bir kız var” veya her neyse diye düşünürsünüz. Cinsiyeti atın ve hepimiz aynı şeyleri istiyoruz, değil mi? “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.