.  

İşte House of Gucci’nin Kesilen Lady Gaga ve Salma Hayek Seks Sahnesinin Detayları

Lady Gaga mode ile ilgili bir filmin nasıl daha kuir olabileceği hakkında konuşurken bir detay takipçilerin dikkatinden kaçmadı.

Gaga, duyrulduğu tarihten bu yana gündemde olan House of Gucci hakkında konuşurken “Filmim ekranlara yansımayan bir bölümü var.” Dedi ve canlandırdığı karakter Patrizio Reggiani’nin Salma Hayek tarafından canlandırılan medyumu Pina Auriemma ile cinsel ilişkisi olduğundan bahsetti.

 

 

Film ekibinin de olduğu bir etkinlikte Gaga, “Sette Salma’nın yanına gidip ‘Belki de Maurizio öldükten sonra olaylar biraz… ateşlenir’ dediğimi hatırlıyorum.” Diyince herkes gülmeye başlamış ama Salma hızlıca konuya girip Gaga’nın şaka yapmadığından bahsetmiş.

Görünen o ki ikili arasındaki ilişkiyi gösteren sahneler çekilmiş fakat yayınlanmamış.

Gaga’nın konuşmasından da anlaşıldığı üzere senaryoda böyle bir şey yok ama yönetmen Ridley Scott sette ikilinin olayları o yöne çekmesine izin vermiş.

“Yönetmenin seçimi, kim bilebilir ki.”

House of Gucci gerçek olaylara dayanan bir yapım olduğu için son sahne Gaga’nın istediği şekilde olmamış olsa da eğer ikilinin bahsedilen şekilde görüntüleri varsa takipçilerin bunu görmek isteyeceğinden eminiz.

Pitch Perfect 3’te Beca ve Chloe arasındaki öpüşme sahnesi yapımın yayınlanmasından yıllar sonra sızdırıldıysa neden House of Gucci için benzeri olmasın ki? Değil mi Riley?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.