.  

Rihanna’nın Yeni Çıkan Erkek İç Çamaşırı Koleksiyonu Çok Beğenildi

Markanın vücudu saran file iç çamaşırı içeren yeni koleksiyonu sosyal medyada büyük ilgi topladı.

Takipçilerden birinin Twitter’da, “OH RIHANNA” başlığıyla paylaştığı gönderide iki farklı vücut tipine sahip modelin yan yana koyulmuş fotoğrafıyla marka globalliğini ve yenilikçiliğini bir kez daha kanıtlıyor.

 

 

Gönderi eşcinseller tarafından, “Rihanna eşcinsellerin ne istediğini biliyor.” ve “Vücudu saranı ŞU AN istiyorum.” Gibi olumlu geri dönüşler alıyor.

Başka bir yorum da, “Rihanna and Savage X Fenty ile ilgili en önemli şey: dinliyorlar! İlk erkek koleksiyonunu paylaştığında daha seksi şeyler istiyoruz sadece boxerlar değil demiştik ve ne yaptığına bakın… Öteki markalar not almalı.” Şeklinde.

Başka bir yorum da buna destek çıkarak “Victoria Secter bunu ASLA yapamaz.” Diyor.

Sonunda seksi iç çamaşırı giyme sırasının erkeklere geçtiğinden bahseden yorumlar ise fazlasıyla sosyal medyada paylaşıldı.

Yorumlar arasında büyük beden bir model ” Savage X Fenty ile çalışma fırsatı elde etme konusunda çok heyecanlıyım.” Diyor ve “Hadi çalışalım.” Diye de ekliyor.

Markanın son koleksiyonu sevgililer günü için tam zamanında geliyor ve kırmızı sevenler için birçok seçenek var.

Yeni koleksiyonda tek beden vücudu saran file iç çamaşırları, beli açık file üstler, file atletler, fileden hoşlanmayanlar için de kalp desenli iç çamaşırları ve boxerlar var.

Rihanna 2022’de Savage X Fenty mağazaları açılacağını da onayladı.

Ünlü sanatçı 116 milyon takipçisine, paylaştığı son gönderiyle, Las Vegas, Los Angeles, Houston, Philadelphia ve Washington DC’de Savage X Fenty mağazaları açılacağını duyurdu.

Paylaşımın altına, “Zamanın geldiğine inanamıyorum ve bu deneyimi yaşamanız için sabızrsızlanıyorum.” yazan Rihanna, takipçilerinden “Senin yapamayacağın bir şey var mı?” Ve “Rih-Tail asla eskisi gibi olmayacak.” gibi geri dönüşler aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.