İzleyin: Amazon, Yeni Lezbiyen Belgesel-Dizisi Tampa Baes’in Fragmanını Yayınlandı

 İzleyin: Amazon, Yeni Lezbiyen Belgesel-Dizisi Tampa Baes’in Fragmanını Yayınlandı
Digiqole ad

Amazon Prime sonunda yeni çıkacak doğaçlama lezbiyen belgesel-dizisi olan Tampa Baes’in fragmanını yayınladı.

Yakında yayına girecek seri Cuppie ve bir grup arkadaşının; aşk, arkadaşlık, kalp kırıklıkları ve rekabetlerini ele alacak. Kuirlikte sınır tanımayan fragman, ekip üyelerinin katılacağı çeşitli eğlenceleri ve çok boyutlu ilişki dinamiklerini gözler önüne seriyor. Resmi açıklaması ise diziyi böyle tanıtıyor: “Tampa Baes ile tanışın. Genç lezbiyen “o-kızlar”, Florida’nın LGBTİ+ merkezi olan Tampa Bay’de eğlenip partileyecekler. “Her zaman yeni maceralara ve iyi partilere hazır olan bu sadık arkadaş grubu – ve bazen arkadaşlıktan fazlası – hırslı ve filtresiz bir şekilde kalıplara ve eskimiş tiplemelere meydan okumaya geliyor.”

Ali Meyers, Nelly Ramirez, Shiva Pishdad, Jordan Whitley, Marissa Gialousis, Summer Mitchell, Brianna Murphy, Haley Grable, Melanie Posner, Olivia Mullins, ve Mack McKenzie gibi isimlerin hepsi bu seride rol alacaklar.

Serinin yaratıcılarından Melissa Bidwell, dizinin kadrosunun doğallığı hakkında şöyle bir açıklamada bulundu:

“Tampa Bay’li bu arkadaş grubunu duyduğumuzda, ki kendileri LGBTİ+ topluluğu içinde gizli bir hazineler, her birinin ne kadar ilginç olduğuna inanamamıştık.”

“Dizi kadrosu için tek tek bir seçim yapılmadı, seride geçen herkes zaten varolan bir arkadaş grubunun, ve bu gruplar da daha büyük bir sosyal çevrenin parçası.” 

“Bu kadınların 2021’de lezbiyen olmak konusunda ne kadar samimi olduklarını gördüğümde inanılmaz şaşırmıştım ve aynı zamanda melez, Latin veya Ortadoğulu lezbiyenler olmak konusunda.”

“Ekipteki her kadının kendilerini farklı ve onlara uygun gelen şekillerde ifade etmelerine hayranız.”

Serinin yapımcılarından olan Paul O’Malley, benzer bir duyarı yansıtarak, serinin kalp ısıtan hikayelerinden şöyle bir bilgi veriyor: “Dizinin her karakteri hayatlarının dönüm noktalarından geçiyorlar. Kimi için bu ilişkileriyle alakalı – evlenmek veya nişanlanmak gibi – kimi için ise bu genç olmak ve benliğini bulmakla alakalı” diye açıklıyor the Tampa Bay Times’a O’Malley.

“Ben bir topluluğun parçasıyım, ve sadece bu kızların insanlara nasıl açıldıklarını duymak bile, benim zamanımda açılmanın ne kadar farklı olduğunu fark ettiriyor bana.”

“Bence insanlar bu kızlarda kendilerini görecekler… bazıları hâlâ aile üyelerine açılmış değiller.” 

“Bu kadınlar herkes gibi yirmili yaş krizindeler ve aynı zamanda da eşcinseller.”

Tampa Baes’in 5 Kasımda Amazon Prime’da yayınlanması planlanıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin