İzleyin: Cardi B Lezbiyen Bir Çifti Evlendirdi

 İzleyin: Cardi B Lezbiyen Bir Çifti Evlendirdi
Digiqole ad

Yeni Facebook dizisi Cardi Tries’in son bölümünde, rapçi Cardi B, arkadaşı ve şovmen arkadaşı Raven-Symoné ile birlikte bir düğünü yönetmeye çalışıyor.

11 Ekim Pazartesi günü Ulusal Coming Out Günü ile aynı tarihe denk gelecek şekilde yayınlanan bölümde, nişanlısı Brandi’nin şaşırttığı Shannon’ın sadece bir nişan partisi olduğunu düşündüğü mükemmel bir düğün ve düğünü yöneten Cardi B yer alıyor.

Sürprizi ayarlamaya ve Cardi’yi göreve hazırlamaya yardımcı olan Raven, bu vesileyle de evliliği ne kadar özel bulduğundan bahsediyor. (Kendisi, 2020’de aktris Miranda Maday ile sürpriz bir törenle evlendi.)

NAACP Ödüllü şovmen, “Eşcinsel bir evliliğin parçası olmak bence önemli, çünkü insanlar, bilirsiniz, farklılıkların yanında benzerliklerin de olduğunu görüyorlar” dedi.

Brandi, bu süreçte iki sanatçının ve ailelerinin konuk olmasının harika olacağını, zira onun için önemli birinin eksik olacağını söyledi: annesi.

Brandi onlara, “Annem bugün burada değil. Benim yaşam tarzımla aynı fikirde olmadığı için şu anda burada değil,” dedi, ama “bana sadece iyiliğimi dileyen bir mesaj gönderdi.” Cardi ve Raven da düğünlerinde de annelerinin olmadığını dile getirdiler.

Daha sonra gelin adayı gelinliğini denerken annesinin varlığının eksikliğini hissetmekten kendini alamadı. Brandi, “Her zaman, annenle birlikte bunu yaptığınızı hayal edersiniz” dedi.

“Onu seviyorum, burada olmaması konusunda kötü hislerim yok,” diye bitirdi. “Benim iyiliğimi dilediğini biliyorum.”

Bölümün kaydedilmesinin ardından ikinci çocuğunu doğuran Cardi, kendi ailesinin kendisine ve kız kardeşinin kimliğine tepkisinden bahsetti. Cardi, 2018’de biseksüel olarak açıldı.

Ablası başka bir kadınla çıkmaya başladığında, “başlangıçta zor bir zaman” geçirdiklerini paylaştı, ancak sonunda “Bence kız kardeşimin kız arkadaşını bizi sevdiğinden daha çok seviyorlar” dedi.

Duygulara ve hafif çatışmalara rağmen, düğün planlandığı gibi devam ediyor ve Shannon, “burada evlenmek istemiyorum” diyerek tepki verebileceği korkusuna rağmen, sadece sevinmekle kalmıyor, aynı zamanda Cardi geldiğinde kesinlikle duygulanıyor.

Cardi gelinlere, “Bu sizin için özel bir gün ve benim için de özel, beni güzel yolculuğunuzun bir parçası yaptığınız için size teşekkür etmek istiyorum.”

Yüzük taşıyıcısı olan Raven dışarı çıktı ve “Şimdi sizi karı ve karı ilan ediyorum” dedi.

Raven, bölümün sonunda şunları söyledi: “Destansıydı. Kim düğünlerini Cardi B’nin yönettiğini söyleyebilir? Brandi ve Shannon.”

Cardi, Twitter’da bölümün bir klibini paylaşırken, “Bu arada DÜNYA, insanları evlendirmek için lisanslıyım…. Yani evet…

“Bu çok tatmin edici bir şeydi ve Raven çok eğlenceliydi.”

“Cardi Tries Tying The Knot” bölümünün tamamı, Facebook Messenger’ın “Birlikte İzle” özelliği de dahil olmak üzere yalnızca Facebook ve Facebook Messenger platformlarında mevcut.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin