İzleyin: Ellen’dan Aileleri Tarafından Reddedilen Lezbiyen Çifte Muhteşem Sürpriz!

 İzleyin: Ellen’dan Aileleri Tarafından Reddedilen Lezbiyen Çifte Muhteşem Sürpriz!
Digiqole ad

DeGeneres bir kez daha “Herkes sevgiyi hak eder.” Dedi.

Pazartesi günü yayınlanan programında “Tweetlerinizi Gösterin (Show Me Your Tweets)” kısmında Ellen DeGeneres, aileleri tarafından desteklenmeyen lezbiyen bir çifti programına davet ederek sürpriz yaptı.

Güzel nişanlısı Sarah ile evlenen Kate Austin, DeGeneres’e ailesinin destekleyici olmadığını ve kızlarının lezbiyen olması sebebiyle çiftin düğününe katılmayı reddettiğini anlattığı bir tweet attı.

“Beni düğün halısında yürürken koluna alacak ve benimle baba kız dansı yapacak birine ihtiyacım var.”

Talk-show sunucusu her ne kadar çiftin düğününe katılamamış olsa da, Sarah ve Kate’i programına izleyici olarak davet etti. Böylece çiftin bu mutlu anını kutlamak amacıyla onları sahneye alarak büyük bir sürpriz yaptı.

Austin, DeGeneres’e yıllar boyunca ona verdiği ilhamdan dolayı teşekkür etti ve “Senin gibi biri olmasaydı kendimde hemcinsime toplum içinde evlilik teklifi edecek özgüveni bulamazdım.” Dedi.

“Birçok insan bunu kabullenemezken, sen her yerde kuir kadınların önünü açtın.”

Ellen, “herkes sevgiyi hak eder,” diye yanıtladı. “Ailenizin sizi kabul etmiyor olmasına gerçekten üzülüyorum.”

Austin,

“Annem gerçekten çok korkunçtu. Beş yıldır lezbiyen olduğumu biliyordu ancak hiç olumlu bir şey söylemedi. Ancak açılmak ve lezbiyen olduğumu kabul etmek bana özgüven ve kendim olabilme fırsatını verdi.”

DeGeneres, “Bunu yapabilme cesaretine sahip olmana çok sevindim,” diye ekledi.

DeGeneres, çifti birkaç düğün hediyesiyle de şaşırttı. Birkaç insan sığabilecek bir kutunun içerisine Kate ve Sarah’ın arkadaşlarını doldurdu ve böylece Kate, seçilmiş ailesinin yanında Sarah’a tekrar evlilik teklifi edebildi. Ellen ayrıca çifte Shutterstock’un desteğiyle 25 bin dolarlık bir çek verdi.

DeGeneres ihtiyacı olanlara bir de mesaj verdi.

“Kate ve onun gibi destek olmayan aileleri olanlar için; Çok fazla insan tarafından seviliyorsunuz ve bunu bilin ki, sizi tam olarak kendiniz olduğunuz için seviyoruz.”

Her ne kadar DeGeneres son zamanlarda George Bush ve Kevin Hart gibi LGBT karşıtı insanlarla olan arkadaşlığı sebebiyle başını belaya sokmuş olsa da, bu bölümle yaptığı harika çalışmaları ve sayısız LGBT’nin hayatları üzerindeki etkisini hatırlatmış oldu.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin